HOTEL MARTTEL - Karlovy Vary

  • 3. foto
  • 4. foto
  • 5. foto
  • 6. foto
  • 7. foto
  • 8. foto

Více o hotelu

Popis ubytování

Hotel Marttel se řadí mezi nadstandardně vybavené 3* hotely v Karlových Varech, který nabízí skutečně exkluzivní šíři služeb a možností vyžití v  Karlových Varech. Pohodlné ubytování Vám zajistí klidný spánek, skutečný relax a sportovní areál v sousedství je Vám k dispozici včetně exkluzivních drah Bowling Centra.

Hotel Marttel se nachází kousek od historického centra Karlových Varů. Nabízí ubytování v moderně zařízených pokojích. Hotel disponuje vlastním parkovištěm a Wi-Fi připojením zdarma. Bohatá bufetová snídaně a kvalitní Wi-Fi připojení jsou v hotelu Marttel samozřejmostí. Velikou výhodou je vlastní parkoviště, které je pro hosty zdarma. Prostorná konferenční místnost nabízí ideální místo pro pořádání firemních jednání, prezentací, školení, výstav či společenských akcí. Relax ve formě masáží a různých druhů zkrášlovacích procedur nabízí kosmetický salon, který se nachází přímo v hotelu.

HOTEL MARTTEL ubytování v hotelu

Světlé a útulné pokoje poskytují komfortní ubytování. Kvalitní spánek zaručí pohodlné postele nadstandardních velikostí. Každý pokoj disponuje vlastní koupelnou se sprchovým koutem a toaletou, fénem, satelitní televizí, Wi-Fi a malou lednicí. Ve většině pokojů naleznete také psací stůl, křesla s konferenčním stolkem a některé mají i vlastní balkón.

Okolí hotelu a Karlovy Vary

Hotel Marttel má ideální polohu. Naleznete ho v klidné části Karlových Varů, blízko u lesa, na druhou stranu je to jen pár minut chůze do centra města. Navíc díky své poloze na kopci nabízí krásný výhled na Karlovy Vary. Umístění hotelu je vhodné jak pro pěší výlety do přírody, cyklistické výlety tak pro návštěvu historického centra města, či dalších zajímavých míst. Autobusová zastávka je navíc od ubytovacího zařízení vzdálena jen 50 metrů.

Rezervovat ubytování v HOTEL MARTTEL - Karlovy Vary

Nejbližší ubytování v Karlových Varech a okolí

Ubytování Karlovy Vary

 


Zajímavé weby: dárkové poukazy

Copyright © 2013 - 2024 Ber Ubytování.CZ All Rights Reserved. Obsah