HOTEL ALFRED - Karlovy Vary

  • 3. foto
  • 4. foto
  • 5. foto
  • 6. foto
  • 7. foto
  • 8. foto

Více o hotelu

Popis ubytování

Business and wellness hotel“

Hotel Alfred – nově zrekonstruovaný hotel s kapacitou 27 lůžek s tichou, téměř rodinnou atmosférou. Hotel se nachází v obchodním centru města Karlovy Vary. Přestože hotel zdobí „pouze“ tři hvězdy, naleznete v něm komfort a služby, které znamenají výrazně vyšší úroveň.

Hotel Alfred má pro Vás připraveny nadstandardně vybavené pokoje, příjemnou kavárnu, která je vhodná i pro firemní akce. Pro Váši relaxaci je každý den k dispozici suchá sauna, pára a relaxační místnost.

V rámci celého hotelu je Vám k dispozici WiFi připojení k internetu a to zcela zdarma.

Business and wellness hotel“

Hotel Alfred se nachází ve středu města, ze zastávky, která se nachází hned naproti hotelu se dostanete do centra během pěti minut, stejně tak na vlakové a autobusové nádraží. Letiště je vzdáleno 5 km, taxi na letiště stojí 10 euro a po městě jezdí za 5 euro.

Wellness služby

Ke své relaxaci můžete v hotelu využít saunu či páru s bazénkem a odpočívárnou. Více o hotelovém wellness hotelu Alfred...

Hotelová kavárna

Je pro Vás připravena každý den od 11.00 do 20.00. Ke svému posezení můžete využít nejen prostor kavárny, ale i předzahrádku hotelu.

Firemní akce

Hotel Alfred je vybaven pro pořádání malých firemních akcí a meetingů. K tomuto účelu Vám poslouží business salónek o kapacitě 8 osob či kavárna kapacitě 15 osob. Více o možnosti pořádání firemní akce v hotelu Alfred

Internet

V celém objektu hotelu Alfred je zdarma přístupna WiFi internetová síť.

Parkování

K parkování můžete v rámci svého pobytu využít bezplatných veřejných parkovacích míst před hotelem či v jeho blízkém okolí.

Čistírna oděvů

Hotel Alfred má vlastní čistírnu oděvů a prádla, která je Vám po celou dobu pobytu plně k dispozici.

Ostatní služby

Personál hotelu Alfred Vám na základě Vašich požadavků zajistí průvodce, výlety do okolí Karlových Varů či vstupenky na kulturní či sportovní akce.

HOTEL ALFRED ubytování v hotelu

Vybrat si můžete:

3× jednolůžkový pokoj 9× dvoulůžkový pokoj klasik (pokoje Twin nejsouk dispozici) 3× Apartmá - obývací pokoj a ložnice (4 lůžka)

Pokoje jsou standardně vybaveny:

Vlastní sociální zázemí se sprchovým koutem, ručníky a osušky, televizor se satelitním příjmem, trezor, WiFi připojení k internetu ZDARMA.

Recepce

Omezená pracovní doba.

Okolí hotelu a Karlovy Vary

V blízkosti hotelu najdete např. volnočasový areál Rolava s přírodní nádrží ke koupání, vodními atrakcemi a hřištěm pro děti, s bruslařkou a běžeckou dráhou, tenisovými kurty a beach volejbalovým hřištěm. Krytý a venkovní bazén najdete v KV Areně vzdálené necelé 3 km. Nejbližší nákupní centrum kde kromě potravin nakoupíte i oblečení, obuv, elektroniku a další je vzdáleno 1,4 km. Půjčit raft nebo kanoe a poznat řeku Ohře protékající městem je možno v dosahu 0,5 km. Další krásné výlety: Svatošské skály, hrad Loket, zámek Bečov kde je relikviář svatého maura a krásná botanická zahrada. Dále potom samozřejmě přímo v Karlových Varech procházky lázeňskými lesy, nádherné parky v centru, kolonády s léčivými prameny, vyhlídka Diana kde můžete navštívit motýlý dům, Tři kříže, Jelení skok a další. Za kulturou můžete vyrazit do divadla, kina, muzea či galerie nebo se seznámit s tradiční výrobou známou po celém světě ve sklárně Moser a v muzeu Becherovky. V lázeňském centru města můžete vidět i pravoslavný kostel nebo kostel Máří Magdalény. Při své návštěvě města můžete také zavítat na prohlídku & . 34; Podzemí vřídla& . 34; , na které se seznámíte s historií pramenů a uvidíte jak vzniká pověstná Karlovarská růže. Dalším oblíbeným cílem turistů je také Vánoční dům s muzeem medvídků.

Rezervovat ubytování v HOTEL ALFRED - Karlovy Vary

Nejbližší ubytování v Karlových Varech a okolí

Ubytování Karlovy Vary

 


Zajímavé weby: dárkové poukazy

Copyright © 2013 - 2024 Ber Ubytování.CZ All Rights Reserved. Obsah