HOTEL SLUNEČNÁ - Boží Dar

  • 3. foto
  • 4. foto
  • 5. foto
  • 6. foto
  • 7. foto
  • 8. foto

Více o hotelu

Popis ubytování

Hotel Slunečná nabízí ubytování nedaleko lyžařského areálu Novako.

Hotel Slunečná se nachází v horském městečku Boží Dar a nabízí ubytování ve 23 dvou nebo třílůžkových pokojích s vlastní koupelnou. Součástí hotelu je hotelová restaurace. Hosté mohou využít také lyžárnu / kolárnu. Wifi připojení k internetu zdarma. Parkování přímo u hotelu.

HOTEL SLUNEČNÁ ubytování v hotelu

K dispozici je celkem 23 pokojů - 16 dvoulůžkových a 7 třílůžkových. Dvoulůžkové pokoje jsou vybaveny buď manželskou postelí nebo dvěma oddělenými postelemi. Každý pokoj má vlastní koupelnu se sprchou / vanou a WC a je vybaven TV.

Gastronomie

V ceně ubytování je snídaně podávaná v hotelové restauraci. Po domluvě lze objednat i polopenzi nebo plnou penzi. Restaurace nabízí širokou nabídku domácích i mezinárodních specialit.

Okolí hotelu a Boží Dar

Krušnhorské městečko Boží Dar je vyhledávaným cílem turistů, cyklistů a v zimě hlavně lyžařů. Milovníci zimních sportů mohou využít lyžařský areál Neklid nebo oblíbený Klínovec s širokým výběrem sjezdovek různých obtížností, pro děti i zkušené lyžaře. Na své si přijdou i vášniví snowboardisté, pro které je tu připraven moderně vybavený snowpark. Přímo v Božím Daru najdete menší ski areál Novako, vhodný zejména pro začátečníky. Upravované běžecké trasy v okolí Božího Daru potěší příznivce bílé stopy, mezi nejoblíbenější patří 80 km dlouhá Krušnohorská magistrála.

Rezervovat ubytování v HOTEL SLUNEČNÁ - Boží Dar

Nejbližší ubytování v Božím Daru a okolí

Ubytování Boží Dar

 


Zajímavé weby: dárkové poukazy

Copyright © 2013 - 2024 Ber Ubytování.CZ All Rights Reserved. Obsah