DŮM U ČERNÉHO BERÁNKA - Praha

  • 3. foto
  • 4. foto
  • 5. foto
  • 6. foto
  • 7. foto
  • 8. foto
  • Praha (717)
  • >>> Hradčany (26)
  • >>> DŮM U ČERNÉHO BERÁNKA - Praha

Více o apartmánu

Popis ubytování

Tichý barokní Dům U Černého beránka ve Valdštejnské ulici na Malé Straně stojí přímo pod Pražským hradem, v těsném sousedství jižních palácových zahrad, Starých zámeckých schodů a dalších malostranských památek.

Romantické ubytování v apartmá se starožitným nábytkem je ideální pro ty, jež jsou unaveni stresem současné doby. Zkuste si užít půvab minulých časů dávného palácového a rezidenčního města, ve kterém pro vás na přání připravíme program z oblasti architektury, hudby, výtvarného umění a zahradní architektury.

Barokní Dům U černého beránka ve Valdštejnské ulici na Malé Straně stojí přímo pod Pražským hradem, v těsném sousedství jižních palácových zahrad, Starých zámeckých schodů a dalších malostranských památek.

Romantické ubytování je ideální pro ty, jež jsou unaveni stresem současné doby. Zkuste si užít půvab minulých časů dávného palácového a rezidenčního města, ve kterém pro vás na přání připravíme program z oblasti architektury, hudby, výtvarného umění a zahradní architektury.

Ubytování v apartmá s vlastním vchodem a předsíní poskytují návštěvníkům útulné dvoulůžkové pokoje s nostalgickou atmosférou starých časů, vybavené starožitným nábytkem, koupelnou a toaletou, s možností přípravy občerstvení.

K dispozici je mikrovlnná trouba, lednička, el. varná konvice a nádobí.

WiFi připojení zdarma. Mobilní klimatizace.

Služby

Pěší prohlídky s průvodcem - česky, anglicky, italsky, německy, francouzsky, rusky:

Umění starých zahradníků - prohlídka unikátních jižních palácových zahrad pod Pražským hradem

Proslulé malostranské zahrady

Kouzlo zapomenutých zahrad
Valdštejnský palác, Valdštejnská zahrada
Kampa a Karlův most
Staré zámecké schody, Pražský hrad
Chrám sv. Mikuláše a Nerudova ulice – přehlídka historických paláců a domovních znamení staré Prahy

Praha barokní

Praha hudební
Unikátní pražská muzea – Muzeum Kampa (sbírky moderního středoevropského umění Jana a Medy Mládkových) Uměleckoprůmyslové muzeum, Muzeum hudby, Technické muzeum

Zajištění okružní jízdy historickým vozem.

Parkování

Parkování je možné buď přímo v ulici Valdštejnská v městské placené zóně nebo v parkovacích domech (např. nám. Jana Palacha) v okolí.

DŮM U ČERNÉHO BERÁNKA ubytování v apartmánu

Ubytování v apartmá s vlastním vchodem a předsíní poskytují návštěvníkům útulné dvoulůžkové pokoje s nostalgickou atmosférou starých časů, vybavené starožitným nábytkem, koupelnou a toaletou.

K dispozici je mikrovlnná trouba, lednička, el. varná konvice, konvice na kávu a nádobí.

Wi-fi zdarma. Mobilní klimatizace.

Romantické ubytování je ideální pro ty, jež jsou unaveni stresem současné doby. Zkuste si užít půvab minulých časů dávného palácového a rezidenčního města, ve kterém pro vás na přání připravíme program z oblasti architektury, hudby, výtvarného umění a zahradní architektury.

Ubytování v den příjezdu od 14.00 do 18.00 hod. , uvolnění pokoje do 11.00 hod. Ostatní časy jsou možné po dohodě.

Snídani je možné zakoupit od 9.00 ve Valdštejnské ulici 4a - vedlejší vchod - káva, čaj, nápoje, croissanty, sladké pečivo, bagety – cena dle vlastního výběru.

Recepce

Ubytování v den příjezdu od 14.00 do 18.00 hod. , uvolnění pokoje do 11.00 hod.

Jiné časy jsou možné na základě domluvy.

Gastronomie

Snídani je možné zakoupit od 9.00 ve Valdštejnské ulici 4a - vedlejší vchod - káva, čaj, nápoje, croissanty, sladké pečivo, bagety – cena dle vlastního výběru.

V okolí 50 m stravovací služby - např. Restaurace Na Klárově (česká kuchyně, plzeňské pivo), El Pablo Steak Bar (mexická kuchyně), Trinidad (mezinárodní kuchyně).

Kavárny - Coffe Spot, Cafe Klárov.

Okolí apartmánu a Praha

Pražský hrad, jižní palácové zahrady a Staré zámecké schody vedoucí na Pražský hrad tvoří romantickou kulisu tichému baroknímu Domu U černého Beránka ve Valdštejnské ulici formovanou jednotnou architekturou budov s mohutnými vikýři, kopírující Valdštejnský palác. Místo dýchá romantickou atmosférou a aristokratickou vznešeností umocněnou harmoničností architektonického a zahradního umění jižních palácových zahrad - Fürstenberské, Pálffyho a Ledeburské, rozčleněných schodišti, altány a terasami s bohatě zdobenou štukaturou a kamennými plastikami. Nebývalá harmonie celku, ozdobená aureolou příběhů starobylé Prahy se hluboko vrývá do paměti každého návštěvníka.

Vzdálenost významných architektonických památek od místa ubytování

Pražský Hrad - historické sídlo českých knížat a králů, sídlo prezidenta, ve kterém se promítají architektonické styly od románského a gotického přes renesanční po barokní - 10min pěšky.

Staré zámecké schody vedoucí na Pražský hrad - 1 min pěšky.
Valdštejnský palác, Valdštejnská zahrada, Valdštejnská jízdárna (galerie) - 1 až 5 min pěšky.
Kampa - nazývaná též Pražské Benátky s Velkopřevorským a Sovovým mlýnem (dnes Muzeum Kampa) - 10 min.
Karlův most zdobený 30 barokními sochami a sousošími, kterým vedla Královská cesta ze Starého Města na Malou Stranu a Pražský hrad - 10 min chůze.
Barokní chrám sv. Mikuláše - Malostranské nám. 10 min chůze.
Nerudova ulice - přehlídka průčelí historických paláců a domů vedoucích z Malostranského nám. na Pražský hrad - 10 min chůze
Proslulé historické malostranské zahrady - 1 až 10 min chůze.
Staré Město - Židovské město, Staroměstské náměstí s Pražským orlojem a Týnským chrámem -10 min chůze

Rezervovat ubytování v DŮM U ČERNÉHO BERÁNKA - Praha

Nejbližší ubytování v Praze a okolí

Ubytování Praha


Zajímavé weby: dárkové poukazy

Copyright © 2013 - 2021 Ber Ubytování.CZ All Rights Reserved. Obsah