HOTEL SUBTERRA - Ostrov

  • 3. foto
  • 4. foto
  • 5. foto
  • 6. foto
  • 7. foto
  • 8. foto

Více o hotelu

Popis ubytování

Hotel Subterra *** nabízí komfortní ubytování v klidné oblasti západočeského trojúhelníku, relaxační služby v moderním wellness centru s whirlpoolem a saunami, gastronomii se zaměřením na kachní a husí speciality a rodinnou atmosféru.

Hotel Subterra *** se nachází v klidné části města Ostrov a nabízí komfortní ubytování v klidné oblasti západočeského trojúhelníku, relaxační služby v moderním wellness centru s whirlpoolem a saunami, gastronomii se zaměřením na kachní a husí speciality a rodinnou atmosféru. Hotel Subterra disponuje celkem 27 pokoji v tomto složení: 21× pokoj dvoulůžkový, 4× pokoj jednolůžkový a 2× pokoj třílůžkový. V každém pokoji je koupelna se sprchovým koutem nebo vanou, WC, SAT LCD TV, WIFI připojení k internetu. Gastronomický zážitek vám poskytne nově otevřené restaurace Duck Restaurant, kde si můžete pochutnat na kachních a husích specialitách. V hotelové restauraci je 50 míst k sezení a při pěkném počasí si můžete užít posezení na letní terase. Zpříjemnit svůj pobyt je možné v nově vybudovaném wellness centru, kde naleznete finskou saunu, infračervenou saunu, parní lázeň, vířivku, masážní sprchy a odpočinkovou místnost. V nabídce wellness centra najdete také několik druhů masáží. Parkování je přímo u hotelu Subterra.

HOTEL SUBTERRA ubytování v hotelu

Hotel Subterra disponuje celkem 27 pokoji v tomto složení: 21× pokoj dvoulůžkový, 4× pokoj jednolůžkový a 2× pokoj třílůžkový. V každém pokoji je koupelna se sprchovým koutem nebo vanou, WC, SAT LCD TV, WIFI připojení k internetu. Dětská postýlka a přistýlka je na vyžádání k dispozici.

Recepce

Hotelová recepce je otevřena 24 hodin denně.

Gastronomie

Gastronomický zážitek vám poskytne nově otevřené restaurace Duck Restaurant, kde si můžete pochutnat na kachních a husích specialitách. V hotelové restauraci je 50 míst k sezení a při pěkném počasí je k dispozici posezení na letní terase.

Okolí hotelu a Ostrov

Centrální poloha hotelu je ideálním výchozím bodem pro mnoho turistických atrakcí v Krušných horách. Milovníkům přírody, turistům a příznivcům letních i zimních sportů a rekreací nabízí množství tras, úkazů a lokalit jako např. , nejvyšší vrchol Krušných hor Klínovec (1244 m n. m.) a nejvýše položené městečko ve střední Evropě Boží Dar (1028 m n. m.) s jeho rašeliništěm. Dále např. blatenský vodní příkop, nedaleké propadliny Vlčí jámy s jeskynním ledem či Celní skálu a 70 m dlouhou ve skále vytesanou stezku ve Stráži nad Ohří aj. V zimě pak kilometry upravených běžeckých tras i sjezdovky a lanovky horských středisek Abertamy, Pernink, Boží Dar, Horní Blatná, Jáchymov.

Rezervovat ubytování v HOTEL SUBTERRA - Ostrov

Nejbližší ubytování v Ostrově a okolí

Ubytování Ostrov

 


Zajímavé weby: dárkové poukazy

Copyright © 2013 - 2024 Ber Ubytování.CZ All Rights Reserved. Obsah