HOTEL SALVE - Karlovy Vary

  • 3. foto
  • 4. foto
  • 5. foto
  • 6. foto
  • 7. foto
  • 8. foto

Více o hotelu

Popis ubytování

Stylový Boutique Aparthotel SALVEse nachází v historickém centru města Karlovy Vary, na klidném místě na nábřeží řeky Teplá, ve vzdálenosti jen 500 kroků od termálních pramenů. Z oken hotelu je překrásný výhled na řeku Teplá a park.

Boutique Aparthotel SALVE jež přivítal první hosty v roce 2003, sídlí v historické zrekonstruované budově, v níž v roce 1881 bydlel Heinrich Schliemann – známý archeolog. Právě na počest Heinricha Schliemanna byla na fasádě hotelu umístěna pamětní deska.

Stylový Boutique Aparthotel SALVE se nachází v historickém centru města Karlovy Vary, na klidném místě na nábřeží řeky Teplá, ve vzdálenosti jen 500 kroků od termálních pramenů. Z oken hotelu je překrásný výhled na řeku Teplá a park.

Boutique Aparthotel SALVE je ideálním místem pro ty, kteří vyhledávají pohodlí, jsou zvyklí o sebe pečovat a radovat se ze života. Komfortní prostor našich apartmánů nabízí možnost ubytování pro velké rodiny nebo skupiny přátel, aby si mohli v příjemném prostředí odpočinout od každodenního shonu

Design hotelu byl realizován v secesním stylu. Již od prvních kroků si Vás Boutique Aparthotel SALVE podmaní svou vytříbenou atmosférou, která Vás vtáhne do království klidu a blaženosti.

Boutique Aparthotel SALVE nabízí svým hostům k ubytování 8 stylových a exkluzivních apartmánů, které se od sebe liší interiérovým řešením, disponujících prostorným obývacím pokojem, některé plně vybavenou kuchyní a pohodlnými ložnicemi: 6 apartmánů má dvě ložnice, 2 apartmány jednou ložnici a dále je k dispozici 1 standardní dvoulůžkový pokoj.

HOTEL SALVE ubytování v hotelu

APARTMÁN SE DVĚMA LOŽNICEMI

Hostům hotelu je k dispozici 6 různých apartmánů se dvěma ložnicemi o výměře od 101 do 107,8 m², přičemž součástí každého apartmánu je:

- 2 ložnicemi s velkou manželskou postelí v každé z nich

- plně vybavená kuchyň s el. spotřebiči

- prostorným obývacím pokojem s měkkým, pohodlným nábytkem, televizí s plochou obrazovkou, telefonem, bezpečnostní schránkou, bezplatnou Wi-Fi

- velkou předsíní

- dvěma koupelnami: jednou s hydromasážní vanou a wc s bidetem, druhou s hydromasážní sprchou a wc, obě vybavené fénem, župany, přezůvkami, ručníky

- wc pro hosty.

Některé pokoje mají klimatizaci.

Je možné zapůjčení dětské postýlky.

Apartmány jsou rozmístěny v různých patrech. Maximální počet ubytovaných v apartmánu činí 6 osob (4 pevná lůžka, 2 přistýly).

APARTMÁN S JEDNOU LOŽNICÍ

Apartmán a Jednou Ložnicí

Výměra apartmánu činí 75 m², nachází se v prvém patře a součástí tohoto apartmánu je:

- velká předsíň

- ložnice s jednou velkou manželskou postelí

- prostorný obývací pokoj s měkkým, pohodlným nábytkem, televizorem s plochou obrazovkou, bezplatnou Wi-Fi, telefonem, bezpečnostní schránkou, výhledem na řeku a park

- koupelnou s hydromasážní sprchovou kabinou, wc s bidetem, županem, přezůvkami, ručníky, fénem

- wc pro hosty.

Je možné zapůjčení dětské postýlky.

Maximální počet ubytovaných v apartmánu činí 4 osoby (2 pevná lůžka, 2 přistýlky).

APARTMÁN S JEDNOU LOŽNICÍ S KUCHYNÍ

Výměra apartmánu činí 81 m², nachází se v podkroví. Součástí tohoto apartmánu je:

disponuje velkou předsíní,

- ložnice s jednou velkou manželskou postelí,

- prostorný obývací pokoje s měkkým, pohodlným nábytkem, televizorem s plochou obrazovkou, bezplatnou Wi-Fi, telefonem, bezpečnostní schránkou, klimatizací, výhledem na řeku a park

- plně vybavený kuchyň s el. spotřebiči, prostor kuchyně a obývacího pokoje je opticky oddělen

- Koupelna se sprchovou kabinou, toaletou s bidetem, županem, přezůvkami, ručníky, fénem

- wc pro hosty.

Je možné zapůjčení dětské postýlky.

Maximální počet ubytovaných v apartmánu činí 4 osoby (2 pevná lůžka, 2 přistýlky).

DVOULŮŽKOVÝ POKOJ PODKROVNÍ PATRO

Standardní Pokoj se nachází v odkroví. Jeho výměra činí 19,7 m² a součástí tohoto pokoje je:

- útulný a romantický podkrovní pokoj s jednou velkou manželskou postelí a francouzským oknem, televizí s plochou obrazovkou, ledničkou, bezplatnou Wi-Fi, telefonem, bezpečnostní schránkou

- předsíň

- koupelna se sprchou, županem, přezůvkami, ručníky.

Maximální počet ubytovaných v pokoji činí 2 osoby.

Recepce

Recepce je v hotelu otevřena nepřetržitě 24 hod.

Gastronomie

V přízemí se nachází restaurace CLUB, v níž mají hosté hotelu možnost se nasnídat a navečeřet formou studeného i teplého bufetu (dle obsazenosti), odpočinout si, strávit příjemné chvíle s přáteli u šálku voňavé kávy nebo ochutnat tolik oblíbenou Becherovku, která je jednou z vizitek Karlových Varů.

V naší restauraci věnujeme velkou pozornost kvalitě stravování. Pro přípravu jídel využíváme pouze ty nejčerstvější suroviny. Jsme přesvědčeni, že vynikající chuť jídel připravovaných naší restaurací Vás potěší.

Otvírací doba restaurace: Pondělí - neděle 7.30 -19.30 hod

čas snídaní - 7.30 -10.30 hod

čas večeří - 17.00 -18.30 hod

Okolí hotelu a Karlovy Vary

Boutique Aparthotel SALVE se nachází v historickém centru města Karlovy Vary, na klidném místě na nábřeží řeky Teplá, ve vzdálenosti jen 500 kroků od termálních pramenů. Z oken hotelu je překrásný výhled na řeku Teplá a park.

V blízkosti hotelu se nachází mnoho turistických tras pro pěší túry, ale i výlety na kole po Lázeňských lesích. Nad Karlovými Vary se tyčí rozhledna Diana a Motýlí dům, na kterou se dostanete buď pěšky po lázeňských stezkách nebo lanovkou. Jen pár kroků je Karlovarské městské divadlo, Galerie umění a mnoho dalších kulturních a přírodních památek.

Rezervovat ubytování v HOTEL SALVE - Karlovy Vary

Nejbližší ubytování v Karlových Varech a okolí

Ubytování Karlovy Vary

 


Zajímavé weby: dárkové poukazy

Copyright © 2013 - 2024 Ber Ubytování.CZ All Rights Reserved. Obsah