HOTEL PARIS - Mariánské Lázně

  • 3. foto
  • 4. foto
  • 5. foto
  • 6. foto
  • 7. foto
  • 8. foto

Více o hotelu

Popis ubytování

Hotel Paris se nachází v centru lázeňského města Mariánské lázně a Hotel je vybaven celkem 56 lůžky, z nichž většina je s balkónem. Při balneologické léčbě hotel využívá převážně místní přírodní zdroje, ale rovněž u nás naleznete mnoho ve světě rozšířených a populárních procedur.

Hotel nabízí například tyto procedury: Klasické masáže, Medové masáže, Reflexní masáže, Aromatické masáže, Masáž horkými lávovými kameny, Podvodní masáže, Lymfatické drenáže, Gero-Aslan-Kur, Perličkové koupele, Plynové injekce, Plynové koupele, Parafínové zábaly, Pulsní magnetoterapie, Lavatherm, Inhalace, Bahenní zábaly, Bahenní koupele, Kyslíková terapie, Diadynamika-Diatermie, Interferenční proudy, Krátkovlná diatermie, Aromaterapie, Ultrazvuk, Elektroterapie, Zklidňující koupele pro nohy, Pedikůra

Kromě pokojů a balneocentra je samozřejmou součástí hotelu restaurace s kapacitou 56 míst, která nabízí možnost příjemného posezení. Snídaně jsou servírovány formou švédských stolů.

Některé pokoje jsou s výhledem na Goethovo náměstí a zpívající fontánu

HOTEL PARIS ubytování v hotelu

Pokoje jsou vybaveny koupelnou se sprchou nebo vanou a toaletou. Dále například lednicí, kabelovou televizí, připojením k internetu, telefonem s vlastním číslem, trezorem, psacím stolem, konferenčním stolkem s křesly a lampičkami.

Gastronomie

Restaurace slouží hostům i návštěvníkům také během dne, můžete ochutnat speciality naší kuchyně či využít zvýhodněné nabídky poledního menu. Restaurace je stejně jako celý hotel nekuřácká.

K restauraci patří rovněž terasa, kde si za slunného počasí můžete odpočinout. Za příznivého počasí se pro lázeňské hosty pořádají večeře na terase, kdy si můžete dopřát některou z našich grilovaných specialit, či ochutnat míchaný nápoj. K restauraci dále patří letní zahrádka, která je situována na Goethovo náměstí a ze které lze poslouchat Zpívající fontánu a pozorovat čilý lázeňský ruch.

Rezervovat ubytování v HOTEL PARIS - Mariánské Lázně

Nejbližší ubytování v Mariánských Lázních a okolí

Ubytování Mariánské Lázně

 


Zajímavé weby: dárkové poukazy

Copyright © 2013 - 2021 Ber Ubytování.CZ All Rights Reserved. Obsah