UBYTOVÁNÍ V ZOOPARKU ZELČÍN - Hořín

  • 3. foto
  • 4. foto
  • 5. foto
  • 6. foto
  • 7. foto
  • 8. foto

Více o apartmánu

Popis ubytování

Máte rádi zvířata? Chcete prožít dovolenou, víkend či jen pohodový výlet? Nabízíme vám ubytování v ZOOPARKU Zelčín. Podle vašeho přání si můžete vybrat mezi ubytováním v pohodlných apartmánech, v chatkách nebo teepee stanech. Kdo má vlastní karavan či stan může využít zázemí kempu.

Zoopark Zelčín je zaměřený na chov domácích zvířat s velikým, více než 2ha, kontaktním výběhem. Tradiční prostředí farmy a blízký kontakt se zvířaty doplňuje pohodové ubytování v apartmánech a kempu.

Návštěvníci ubytovaní v apartmánech na minimálně noci budou mít po celou dobu pobytu k dispozici volnou vstupenku do zooparku a na vzduchové trampolíny, děti dostanou zdarma kolečko jízdy na koni.

Zoopark Zelčín je situován na okraji obce, jako farma a zoopark zaměřený na chov domácích zvířat a volnočasový areál zaměřený na agroturistiku. Netradiční prostředí farmy a kontakt se zvířaty doplňuje ubytování v apartmánech a kempu.

Apartmány jsou součástí farmy s přímým výhledem na výběh pštrosů Emu a koz kamerunských a ovcí romanovských. Dvojpokojvé apartmány mají samostatné sociální zařízení, kuchyňku s ledničkou, k dispozici je TV, pokrytí WIFI signálem.

Kemp je umístěn mimo areál, podél Vraňansko-Hořínského plavebního kanálu. Pro ubytování disponuje chatkami a tee-pee stany k pronájmu, velkou loukou pro stanování a parkování karavanů a obytných aut.

UBYTOVÁNÍ V ZOOPARKU ZELČÍN ubytování v apartmánu

Apartmán se skládá z ložnice a obývacího pokoje s kuchynským koutem. Samostatně je umístěno sociální zařízení, sprcha a toaleta. V ložnici jsou 2 lůžka. V obývacím pokoji je rozkládací gauč. Plochá televize, stůl + židle. Kuchyňský kout je vybaven vařičem a ledničkou. Varná konvice je k dispozici.

Chatky jsou součástí kempu v rámci areálu Zooparku, situované pod břehy Vltavského plavebního kanálu, kde během dne můžete sledovat lodní dopravu. Počet lůžek v chatce 6 (3×2 palandy). Základní turistické ubytování. Je nutno vzít s sebou spacáky nebo případně zamluvit lůžkoviny za jednorázový poplatek.

Tee-pee jsou umístěna v kempu, situovaném pod břehem Vltavského plavebního kanálu. Během dnes tak můžete pozorovat lodní dopravu z blízkosti. Tee-pee nemají ohniště! Podlaha je zpevněna. Pro ubytování doporučujeme karimatky, nebo nafukovací matrace. Netradiční turistické ubytování. Tee-pee není uzamykatelné. Pro uložení cenností, kol a pod. , kontaktujte správu kempu. ​Min. 6 míst ke spaní. Cena za jednu noc je fixní ve výši 800 Kč pro libovolný počet osob.

Recepce

10-19 hod

Recepce je v pokladně u vchodu do ZOOPARKU.

Gastronomie

Součástí Zooparku je Hostinec u Bedřicha s kapacitou 55 míst a venkovní terasou s kapacitou 80 míst. Jídelní lístek je sestaven převážně z národní kuchyně s denní nabídkou jídel. Mimo sezónu (září - květen) je hostinec otevřen pouze o víkendu nebo svátcích.

Během celého roku je otevřen stánek u vchodu do ZOOPARKU.

Okolí apartmánu a Hořín

Areál Zooparku je umsítěň z jedné strany mezi břehy plavebního kanálu a z druhé strany jej obklopují lužní lesy se slepým ramenem řeky Vltavy.

V těsné blízkosti zooparku vede cyklostezka EV7 Vltavská. V dostupné vzdálenosti pro ubytované, je dostatek turistickch cílů pro návštěvu. Město Mělník, zámek Nelahozeves a Veltrusy, hora Říp, Chráněná krajinná oblast Kokořínsko – Máchův kraj a mnoho dalšího.

Rezervovat ubytování v UBYTOVÁNÍ V ZOOPARKU ZELČÍN - Hořín

Nejbližší ubytování Hořín a okolí

 


Zajímavé weby: dárkové poukazy

Copyright © 2013 - 2021 Ber Ubytování.CZ All Rights Reserved. Obsah