APARTMÁNY ROKYTKA - PRAHA - Ohrobec

  • 3. foto
  • 4. foto
  • 5. foto
  • 6. foto
  • 7. foto
  • 8. foto

Více o apartmánu

Popis ubytování

Apartmány Rokytka*** se nacházejí v apartmánovém domě v Praze 8 poblíž Palmovky - METRO B- s výborným spojením do centra tramvají i metrem.

Apartmány jsou luxusně vybaveny pro krádkodobé i dlouhodobé pronájmy typu, , jako doma, , Wi-Fi dostupné zdarma na všech apartmánech.

Parkování zdarma přímo před domem.

Poloha: Praha 8, Kandertova 17, tramvajová zastávka 50m, metro B Palmovka 800m, možnost vlastního vaření nebo snídaně na objednávku.

Wi-Fi zdarma přímo na apartmánech

APARTMÁNY ROKYTKA - PRAHA ubytování v apartmánu

Ubytovat se mohou hosté v apartmánech kuřáckých nebo nekuřáckých. Každý apartmán disponuje plně vybavenou kuchyní, ve které nechybí chladnička, nádobí, mikrovlnná trouba, sklokeramická varná deska, varná konvice, kávovar, pohodlný nábytek a vybavený bar- víno a jiné alkoholické a nealkoholické nápoje + čaj, káva. Samozřejmostí je koupelna se sociálním zažízením a sprchovým kutem + osušky a fén a v obývacím pokoji televize+DVD.

Recepce

8:00 - 20:00 nebo dle dohody

Gastronomie

Pro přípravu snídaní a dalších jídel v kuchyni v apartmánu je k dispozici obchod s potravinami ve vzdálenosti 30 m. Otevřeno denně. Vybavený bar na apartmánech.

Okolí apartmánu a Ohrobec

V blízkém okolí:

Obcod s potravinami 30 m, restaurace/hospoda (100 m), pizzerie (200 m), obchody- večerka, supermarkety. . (200-500 m), Divadlo pod Palmovkou (1000 m), Obchodní centrum Harfa a nákupní zóna Palmovka (1800 m). McDonald -Prosek (2000 m). Sazka aréna (dvě zastávky tramvaje), nemocnice Bulovka (1000 m), bobova dráha (1500 m), výstaviště Letňany (4000 m), Zoologická a botanická zahrada, holešovická tržnice. Do centra města 10 minut tramvají či metrem. Parkování na ulici před domem.

Rezervovat ubytování v APARTMÁNY ROKYTKA - PRAHA - Ohrobec

Nejbližší ubytování v Ohrobci a okolí

 


Zajímavé weby: dárkové poukazy

Copyright © 2013 - 2023 Ber Ubytování.CZ All Rights Reserved. Obsah