PERFECT DAYS OLD TOWN - Praha

  • Praha (726)
  • >>> Josefov (95)
  • >>> PERFECT DAYS OLD TOWN - Praha

Více o apartmánu

Popis ubytování

Perfect Days Old Town leží v samém srdci Prahy, pouhých 200 metrů od Staroměstského náměstí. Perfect Days Old Town nabízí plně vybavené stylové apartmány s bezplatným připojením WiFi a satelitní TV s plochou obrazovkou.

Perfect Days Old Town leží v samém srdci Prahy, pouhých 200 metrů od Staroměstského náměstí. Perfect Days Old Town nabízí plně vybavené stylové apartmány s připojením WiFi a satelitní TV s plochou obrazovkou. Malý obchod s potraviny leží pouhých 10 metrů od apartmánu a Náměstí Republiky s obchodním centrem Plaza a OD Kotva, zastávkou tramvaje a vstupem do stanice metra je vzdálené pouých 200 metrů. Každý z apartmánů Perfect Days Old Town nabízí plně vybavenou kuchyň s myčkou, kávovarem a lednicí a 2 koupelny. Obývací pokoj s pohovkou a satelitní TV je v každém apartmánu samozřejmostí stejně jako bezplatné připojení WiFi. Podlahy našich elegantních apartámů jsou pokryty dřevěnými parketami a dlažbou.

PERFECT DAYS OLD TOWN ubytování v apartmánu

Třípokojový apartmán superior - apartmán s dřevěnými parketami a dlažbou, dvěma koupelnami a 3 toaletami, 3 ložnicemi, obývacím pokojem s pohovkou a satelitní TV s plochou obrazovkou a plně vybavenou kuchyní s myčkou. Bezplatné připojení WiFi.

Recepce

8:00 - 22:00

Příjezd od 14:00

Odjezd do 11:00

Gastronomie

Malý obchod s potraviny leží pouhých 10 metrů od apartmánu. V těsném okolí apartmánu se pak nachází množství barů a restaurací a pouhých 100 metrů od apartmánu leží OD Kotva a nákupní centrum Plaza. V sousedním domě Budha Bar restaurace a Mr. Sushi restaurace.

Okolí apartmánu a Praha

Ve dvouminutové docházkové vzdálenosti naleznete dva obchodní domy (OD Kotva, Nákupní centrum Plaza), velkou koncentraci barů a restaurací a uměleckých galerií. Národní galerie 2 minuty chůze. V těsném sousedství ulice Na Příkopě - obchodní promenáda, ulice Dlouhá - centrum nočního života.

Rezervovat ubytování v PERFECT DAYS OLD TOWN - Praha

Nejbližší ubytování v Praze a okolí

Ubytování Praha

 


Zajímavé weby: dárkové poukazy

Copyright © 2013 - 2018 Ber Ubytování.CZ All Rights Reserved. Obsah