PENSION FONTÁNA SVITAVY

  • 3. foto
  • 4. foto
  • 5. foto
  • 6. foto
  • 7. foto
  • 8. foto

Více o pensionu

Popis ubytování

Pension Fontána nabízí ubytování v budově secesního stylu v klidné části města Svitavy nedaleko jeho historického centra.

Pension Fontána je umístěn v klidné části města nedaleko od jeho historického centra. Kvalitní ubytování je vhodné pro obchodní cestující, turisty, ale i novomanžele!

Významnou výhodou pensionu je parkování na uzavřeném pozemku vedle budovy pensionu.

Každý náš host je pro nás prominent!

PENSION FONTÁNA SVITAVY ubytování v pensionu

Apartmá v podkroví jsou dvoupokojová - ložnice a obývací pokoj s tím, že obývací pokoj lze využít jako druhou ložnici. V přízemí je k dispozici velký pokoj (bývalá restaurace) až pro 4 osoby a třetí apartmá, kde je k dispozici kuchyně pro dlouhodobé pobyty.

Pokoj i apartmá nabízí TV se satelitem, bezplatný přístup na Internet přes WiFi, telefon s přímou volbou a uzamykatelný pracovní stůl, samostatnou toaletu. Podkrovní apartmá disponují koupelnou s vanou, přízemní pokoj a apartmá disponují vlastní sprchou.

Recepce

Jsme nonstop na telefonu, v penzionu majitelé přímo bydlí.

Gastronomie

Vedle pensionu se nachází Restaurace U Filipa a v okolí množství dalších restaurací.

Okolí pensionu a Svitavy

Okolí města Svitavy je vhodné především pro milovníky cykloturistiky. Doporučujeme návštěvu okolních měst Poličky, kde najdete jedny z nejzachovalejších hradeb ve střední Evropě, a Litomyšle, rodiště slavného Bedřicha Smetany. Nenechte si ujít ani návštěvu Moravského krasu s proslulou propastí Macocha.

Rezervovat ubytování v PENSION FONTÁNA SVITAVY

Nejbližší ubytování ve Svitavách a okolí

Ubytování Svitavy

 


Zajímavé weby: dárkové poukazy

Copyright © 2013 - 2020 Ber Ubytování.CZ All Rights Reserved. Obsah