HOTEL VOYAGE - Praha

  • 3. foto
  • 4. foto
  • 5. foto
  • 6. foto
  • 7. foto
  • 8. foto

Více o hotelu

Popis ubytování

Hotel Voyage v dynamické pražské čtvrti Žižkov je obklopený módními kavárnami, hospůdkami a bary. Nabízí elegantně zařízené pokoje a Wi-Fi zdarma. V restauraci se podávají pokrmy moderní kuchyně a v baru Mood s letní terasou po celý den nápoje.

Hotel poskytuje ubytovávání v komfortních pokojích s barevně sladěnými koberci a závěsy a satelitní LCD TV. Mají prostornou koupelnu se sprchou a fénem a některé jsou klimatizované.

Do centra města a na Václavské náměstí je to 10 minut tramvají. Tramvajové zastávky Lipanská a Biskupcova jsou od hotelu Voyage vzdálené 600 metrů. Stanice metra Křižíkova leží od hotelu 1 km.

Hosté se mohou projít do parků Vítkov a Parukářka, od kterých stojí EA Hotel Voyage necelých 500 metrů. Kolem hotelu vedou cyklostezky, ideální na příjemnou vyjížďku po městě.

HOTEL VOYAGE ubytování v hotelu

V hotelu je 33 pokoju typu SINGLE, DOUBLE a TRIPLE s 79 lůžky.

Recepce

Recepce je otevřená NONSTOP

Gastronomie

Co dobrého u nás?
Příjemnou atmosféru hotelu podtrhuje ojedinělý design restaurace MOOD, která nabízí skvělou gastronomii. Pestrá nabídka jídel vychází z kvalitních čerstvých surovin a receptur šéfkuchaře Jeffa Cohena, který je pro své speciality vyhledáván, jak českou, tak mezinárodní klientelou.
Snídaně:
Povzbuďte svůj apetit hned po ránu, kde si během naší bufetové snídaně budete moci vybrat ze široké škály pokrmů. Věříme, že Vás naše bohatá nabídka uspokojí a vykročíte tak s úsměvem do nového dne.
Nabídneme Vám:
Kávu, čaj nebo horkou čokoládu a dva druhy džusů
Slané & sladké pečivo (croissanty, variace sladkého pečiva, toasty – bílé, tmavé a celozrnné, tmavý celozrnný chléb, světlý chléb)
Uzeninové a sýrové mísy
Pomazánky
Müsli s ovocem, ořechy, semínky nebo kukuřičné lupínky /čokoládové lupínky podávané s mlékem nebo bílým / ovocným jogurtem
Džem, med, nutella
Míchaná vejce
Vejce natvrdo
Čerstvé krájené sezónní ovoce a zeleninu
Vařené párky, grilované klobásy
Pečenou slaninu
Oběd
Nahlédněte pod pokličku našemu šéfkuchaři, který Vám dnes připravil speciální menu.
Večeře
Zakončete svůj náročný den v klidu u dobrého pokrmu a sklenky vína v naší designové restauraci MOOD.

Okolí hotelu a Praha

To pravé centrum dění...
Hotel Voyage se nachází v živoucí části Prahy jen pár kroků od slavného památníku Vítkov, nedaleko všech hlavních turistických zajímavostí, restaurací, barů a klubů.

Rezervovat ubytování v HOTEL VOYAGE - Praha

Nejbližší ubytování v Praze a okolí

Ubytování Praha


Zajímavé weby: dárkové poukazy

Copyright © 2013 - 2024 Ber Ubytování.CZ All Rights Reserved. Obsah