RESIDENCE LEON D´ORO - Praha

  • 3. foto
  • 4. foto
  • 5. foto
  • 6. foto
  • 7. foto
  • 8. foto

Více o hotelu

Popis ubytování

Hotel Leon D’Oro 4*, se nachází přímo v srdci historického centra města a je připraven dát Vám možnost plně užívat krásy Prahy, v prostředí, kde se budete cítit jako doma. Všechny naše, jak standartní, tak vícelůžkové pokoje mají podlahu z mramoru, koberce či parket a jsou zařízeny kvalitním nábytkem. Bez problému můžou být u nás ubytováni až čtyři osoby. Hotel disponuje i několika apartmány s balkonem a výhledem na město. Hotelová recepce je otevřená 24 hodin denně.

Důležité upozornění: Městský poplatek ve výši 15, -Kč (0, 60 EUR) za osobu a noc není zahrnut v ceně ubytování a platí se extra při příjezdu do hotelu.

Nachází se v kompletně zrenovované, historické budově. Je pouhých 100 metrů od Staroměstského náměstí, jehož obdivuhodnou doménou je pražský Orloj. Tento skvost nechává oživnout, již od 15. století každou celou hodinu, podívanou plnou náboženských a kulturních symbolů. Rovněž Václavské náměstí je vzdálené pouhých 100 metrů.

RESIDENCE LEON D´ORO ubytování v hotelu

Všechny naše pokoje jsou vybaveny, příslušenstvím (koupelnou s WC, bidetem a vysoušečem vlasů), klimatizací, satelitní TV, telefonem, trezorem a bezpatným Wi-Fi připojením. Některé pokoje jsou vybaveny i kuchyňským koutkem. Hotel akceptuje za poplatek i domácí mazlíčky.

Okolí hotelu a Praha

Hned při vykročení z residence, narazíte na nejstarší trh v Praze, fungující již od roku 1232 a v průběhu let zůstal prakticky nedotčen.
V období Vánoc a Velikonoc Vám doporučujeme navštívit pouliční trhy v okolí Starého Města e Malé Strany, jimiž je obklíčena socha Jana Husa a postupně Vás provedou stoletími gotické, renesanční a barokní architektury.

Rezervovat ubytování v RESIDENCE LEON D´ORO - Praha

Nejbližší ubytování v Praze a okolí

Ubytování Praha

 


Zajímavé weby: dárkové poukazy

Copyright © 2013 - 2019 Ber Ubytování.CZ All Rights Reserved. Obsah