RESIDENCE BOLOGNA - Praha

  • 3. foto
  • 4. foto
  • 5. foto
  • 6. foto
  • 7. foto
  • 8. foto

Více o hotelu

Popis ubytování

Residence Bologna 4* je umístěna v historické budově z období funkcionalismu a je dílem architekta Kafky. Budova je po kompletní rekonstrukci a nachází se v samém centru Starého Města, pouhých 150 metru od Karlova mostu. Nabízíme chráněnou podzemní garáž a Wifi připojení v celé residenci. Nacházíme se v klidné ulici, blízko restaurací, kaváren a hospod. K dispozici je i hotelová restaurace La Marsa s barem. Hotelová recepce je otevřená 24 hodin denně.

Důležité upozornění: Městský poplatek ve výši 15, -Kč za pokoj a noc není zahrnut v ceně ubytování a platí se extra v den příjezdu do hotelu.

Všechny naše standartní a vícelůžkové pokoje jsou vybaveny vlastním příslušenstvím (koupelna se sprchou nebo vanou, WC, bidetem a vysoušečem vlasů), TV se satelitem a trezorem. Pokoje mají parkety, dlažbu nebo koberce a štukem zdobený strop, jsou vybaveny dobovým nábytkem a některé i klimatizací a kuchyňským koutem.

RESIDENCE BOLOGNA ubytování v hotelu

Pokoje jsou se satelitní TV, telefonem a bezpečnostní schránkou. Koupelna se sprchou nebo masážní vanou, bidetem a fénem, je obložena mramorem. Hotel akceptuje za poplatek i domácí mazlíčky.

Recepce

Recepce je otevřena 24 hodin.

Gastronomie

Naše restaurace s italskou kuchyní Vám připraví speciality z masa a ryb.

Okolí hotelu a Praha

Residence je výhodně umístěna v centru Prahy, ve Starém Městě.
Budete pár minut chůze od Karlova mostu, slavného gotického mostu, jenž spojuje Staré Město s Malou Stranu, založenou českým králem a římským císařem Karlem IV. Pár minut chůze je vzdáleno i Václavské náměstí, založené za účelem obchodu s koňmi (Koňský trh), Karlem IV. v roce 1348. Aktuální jméno, Václavské náměstí, dostalo během Národního obrození v roce 1848. Rovněž i Národní Divadlo, vybudované během Národního obrození, jenž je jedním ze symbolů českého národa, či Pražský hrad, který byl založen v 9 století Přemyslovci, jsou v blízkosti naší residence.

Rezervovat ubytování v RESIDENCE BOLOGNA - Praha

Nejbližší ubytování v Praze a okolí

Ubytování Praha


Zajímavé weby: dárkové poukazy

Copyright © 2013 - 2019 Ber Ubytování.CZ All Rights Reserved. Obsah