CITYSTAY APARTMENTS - Praha

  • 3. foto
  • 4. foto
  • 5. foto
  • 6. foto
  • 7. foto
  • 8. foto

Více o apartmánu

Popis ubytování

CityStay Apartments se nachazi v centru Prahy, par minut chůze od Václavského náměstí. Nabízí prostorné dormy osmilůžkové nebo šesnáctilůžkové se společnou koupelnou a kuchyní i samostatné apartmány s vlasní kuchyní a koupelnou. V celém areálu hostelu je zdarma připojení na wifi

CityStay Apartments se nachází nedaleko Václavského náměstí. Mezi Starým a novým městem. Většina důležitých a zajimavých míst se nachází v pěší vzdálenosti od hostelu. Stanice metra Muzeum nebo IP. Pavlova i tramvajová zastávka IP. Pavlova, z které jede tramvaj přimo k Pražskému hradu jsou vzdálené od Citystay pouhých pár minut.

Recepce se nachází ve druhém patře a je otevřena 24hodin denně. Vedle recepce je také salonek, kde také najdete počítač, který vám bude kdykoliv k dispozici.

Ubytovat u nás se můžete buď v apartmánech s vlastní koupelnou, WC a kuchyní, a nebo ve sdílených pokojích a to bud osmilůžkovém nebo šesnáctilůžkovém se společnou koupelnou, WC a kuchyní.

Nabízíme vám také snídaně, které se podavají formou bufetu v Restauraci Joy, která se nachází na adrese Krakovská 3, necelých 200 metrů od hostelu.

Pokud budete mít zájem můžeme vám zařídit odvoz z nebo na letiště za výhodnou cenu.

CITYSTAY APARTMENTS ubytování v apartmánu

We offer two 8-bed dorms and one 16-bed dorm. The kitchen, toilets and showers are shared.

Sheets and towels are included.

We also offer 7 private rooms for 1-4 people. With its own kitchen, toilet, shower, TV and of course wifi connection.

Rezervovat ubytování v CITYSTAY APARTMENTS - Praha

Nejbližší ubytování v Praze a okolí

Ubytování Praha

 


Zajímavé weby: dárkové poukazy

Copyright © 2013 - 2019 Ber Ubytování.CZ All Rights Reserved. Obsah