U CÍSAŘE - Mělník

  • 3. foto
  • 4. foto
  • 5. foto
  • 6. foto
  • 7. foto
  • 8. foto

Více o hotelu

Popis ubytování

U císaře se nachází v centru města Mělníka a skládá se z ubytovací části, z vlastní restaurace a pro letní posezení je k dispozici také rozlehlá zahrádka se zastřešením. Pamatujeme také na nejmenší zákazníky a máme pro ně připravené nejen speciální dětské menu, ale také dětský koutek.

Rodinný hotel U císaře, Vám nabízí ubytování v 10 pokojích. Všechny pokoje jsou útulně zařízeny a komfortně vybaveny tak, aby svým hostům zajistily příjemný pobyt a klidný spánek. Zázemí hotelu obstarává recepce, kde můžete platit jak v hotovosti, tak pomocí kreditních karet.

Plánujete oslavu, rodinnou sešlost, svatbu? Pokud ano, restaurace U císaře je tu k vašim službám. Zajišťujeme kompletní servis, který s pořádáním oslavy Vaší slavnostní chvíle patří. Pro příjemné chvíle Vám můžeme nabídnout tyto prostory: restauraci, zahrada a salónek až pro 30 lidí.

U CÍSAŘE ubytování v hotelu

Rodinný hotel U Císaře Vám nabízí ubytování v 10 pokojích. Všechny pokoje jsou útulně zařízeny a komfortně vybaveny tak, aby svým hostům zajistily příjemný pobyt a klidný spánek. Dále jsou pokoje vybaveny LED TV se satelitním signálem a vlastním sociálním zařízením se sprchovým koutem. Připojit k internetu se můžete buď pomocí WIFI nebo pomocí zásuvek s konektory RJ45. VIP pokoje č. 2 a č. 6 mají vlastní terasy.

Gastronomie

Znovu otevřená restaurace U císaře Vás příjemně překvapí přívětivými cenami a příjemným jídelním lístkem … od tradičních českých jídel přes pikantní kuřecí křidélka či žebírka a spousty další delikates. Polední menu vaříme od 11:00 - 14:00 hod, v tomto čase připravíme jídla z menu dle kapacity kuchyně. Pokud budete mít zájem o tuto nabídku informujte se prosím u obsluhy. Během oběda připravíme i ostatní jídla z jídelního lístku.

Rezervovat ubytování v U CÍSAŘE - Mělník

Nejbližší ubytování v Mělníku a okolí

Ubytování Mělník

 


Zajímavé weby: dárkové poukazy

Copyright © 2013 - 2020 Ber Ubytování.CZ All Rights Reserved. Obsah