HOTEL KLARET PRAHA

  • 3. foto
  • 4. foto
  • 5. foto
  • 6. foto
  • 7. foto
  • 8. foto

Více o hotelu

Popis ubytování

Hotel Klaret se nachází v Praze 9 a po renovaci nabízí ubytování ve 52 dvoulůžkových pokojích, třílůžkových pokojích a čtyřlůžkových pokojích. Hotel je umístěn v Čakovicích, klidné části Prahy 9, cca 20 minut jízdy autem z centra Prahy. Hostům je k dispozici hotelové parkoviště pro osobní vozy a autobusy.

Hotel Klaret se nachází v Praze 9 a po renovaci nabízí ubytování ve 52 dvoulůžkových pokojích, třílůžkových pokojích a čtyřlůžkových pokojích. Hotel je umístěn v Čakovicích, klidné části Prahy 9, cca 20 minut jízdy autem z centra Prahy.

Ubytování je vhodné pro turisty, služební cesty, pro jednotilivce i zájezdy. Ubytování je včetně snídaně. Na objednání rádi zajistíme komplatní stravovací služby. Recepce je otevřena 24hodin denně. Hostům je k dispozici hotelové parkoviště pro osobní vozy a autobusy.

HOTEL KLARET PRAHA ubytování v hotelu

Pokoje jsou vybaveny novým nábytkem, TV a možností připojení k internetu. Každý pokoj je vybaven vlastním sociálním zařízením se sprchou nebo vanou. Kapacita hotelu Klaret je 32 dvoulůžkových pokojů, 8 jednolůžkových pokojů a 6 apartmánů (max. kapacita hotelu včetně přistýlek je až 120 lůžek). V letních měsících je lůžková kapacita často využívána pro rekreace. Pro zdravotně postižené hosty máme připraveno 6 pokojů, které mají bezbariérový přístup.

Recepce

recepce je otevřena 24hodin denně

Gastronomie

Cena ubytování zahrnuje snídani formou švédských stolů. Pro skupiny lze zajistit polopenzi nebo plnou penzi. Stravování probíhá v hotelové restauraci. Na vyžádní je možné domluvit večeře.

Okolí hotelu a Praha

Čakovice se dříve nazývaly Čachovice či Čechovice, což bylo odvozeno od jména Čach nebo Čech. První písemné zmínky o obci pocházejí z konce 11. století. Je jisté, že před rokem 1352 tu stál kostel. V roce 1850 zde vznikl Pražský cukrovar. Po připojení Čakovic ku Praze bylo nutno přejmenovat některé ulice kvůli jejich duplicitě s pražskými ulicemi. Vznikl zde proto systém pojmenování ulic podle československých řek.

Rezervovat ubytování v HOTEL KLARET PRAHA

Nejbližší ubytování v Praze a okolí

Ubytování Praha

 


Zajímavé weby: dárkové poukazy

Copyright © 2013 - 2020 Ber Ubytování.CZ All Rights Reserved. Obsah