HOTEL VILA OLGA - Jevany

  • 3. foto
  • 4. foto
  • 5. foto
  • 6. foto
  • 7. foto
  • 8. foto

Více o hotelu

Popis ubytování

Renovovaný rodinný hotel Vila Olga v Jevanech nabízí ubytování v komfortních pokojích s výhledem do lesní zahrady. Hotel je díky své poloze vhodným místem pro rodiny s dětmi, turisty i obchodní cestující, kteří se chtějí ubytovat nedaleko Prahy, ale zároveň v přířodním prostředí. Wi-Fi připojení a soukromé parkoviště zdarma.

Zrenovovaný rodinný hotel Vila Olga v Jevanech se nachází v přírodní rezervaci Voděradské bučiny. Hotel je obklopen kaskádou rybníků, rozlehlými lesy a nádhernou přírodou. Vila nabízí ubytování v komfortních pokojích s výhledem do zahrady.

Secesní Vila Olga je vzdálena 30 km od centra Prahy, 35 km od Kutné hory a velmi blízko linek MHD.

V areálu hotelu můžete zdarma využít bezpečné parkoviště.
Všechny pokoje jsou vybavené satelitní LCD TV, minibarem, psacím stolem, bezplatným Wi-Fi připojením a koupelnou se sprchovým koutem a toaletou.

Ubytování zahrnuje v ceně snídani v podobě bohatého bifé. K dispozici máte také salónek a prostornou společenskou místnost. Na skleničku si můžete zajít do baru.

Součástí hotelu je lesní zahrada, tenisový kurt a v okolí golf, bowling a upravené cyklostezky.
Na oběd a večeři si můžete mimo jiné zajít do nedaleké pizzerie nebo restaurace.

Prostory hotelu a zahradu s party-stanem je možné využít pro firemní večírky, svatby a různé akce doprovázené pestrým cateringem, který Vám zaručí opravdový gurmánský zážitek.

Jevany jsou lukrativním místem vyhledávaným i známými osobnostmi.

Hovoříme Vaším jazykem!

HOTEL VILA OLGA ubytování v hotelu

Nádherný pokoj v prvním patře hotelu s výhledem do lesa Vám nabízí dvě plnohodnotná lůžka k odpočinku. Pokoj je vybavený úchvatným nábytkem se secesním nádechem. Součástí pokojů je satelitní LCD TV, minibar, psací stůl, sofa a koupelna se sprchovým koutem a toaletou.

Nádherný pokoj v prvním patře hotelu s výhledem do lesa a zahrady Vám nabízí dvě plnohodnotná lůžka k odpočinku. Součástí pokojů je satelitní LCD TV, minibar, psací stůl, křeslo a koupelna se sprchovým koutem a toaletou. Má 4 velká okna, která propouští příjemně denní světlo do pokoje. Přímo před pokojem je venkovní terasa vhodná pro slunění se a odpočinek.

Největší a nejhezčí pokoj v celém hotelu jistě neurazí žádného náročného zákazníka. Je zařízen starožitným nábytkem. Disponuje vlastní koupelnou se sprchovým koutem a toaletou, satelitní LCD TV, minibar, a má krásný výhled do zahrady.

Apartmán nabízí svým návštěvníkům možnost spát odděleně ve dvou místnostech. Najdete v něm dvě plnohodnotná lůžka a rozkládací sedací soupravu. Součástí pokoje je satelitní LCD TV, minibar, psací stůl, křeslo a koupelna s vanou, umyvadlem a toaletou. Pokoj má chodbu se zabudovanou šatní skříní.

Ve druhém patře se nacházejí 4 podkrovní pokoje s výhledem do zahrady. Součástí pokojů je satelitní LCD TV, psací stůl, křeslo a koupelna se sprchovým koutem a toaletou. Dva podkrovní pokoje mají v koupelně také okna s výhledem do zahrady.

Recepce

7.00 hod. - 24.00 hod.

Příjezd do hotelu do 24.00 hod.

Po dohodě je příjezd možný kdykoliv.

Gastronomie

Ubytování zahrnuje v ceně snídani v podobě bohatého bifé. K dispozici máte také salónek a prostornou společenskou místnost. Na skleničku si můžete zajít do baru.

Prostory hotelu a zahradu s party-stanem je možné využít pro firemní večírky, svatby a různé akce doprovázené pestrým cateringem, který Vám zaručí opravdový gurmánský zážitek.

Okolí hotelu a Jevany

Zajímá Vás, kam se můžete v okolí podívat? Kam se během návštěvy našeho hotelu můžete podívat, kde se v okolí dobře najíte?

Památky v okolí

Zámek v Kostelci nad Černými lesy

Zámek v Kostelci nad Černými lesy je jedním z nejkrásnějších památkových objektů ve středních Čechách. Před Vámi se objeví vstupní průčelí dvoupatrového čtvercového zámku, na každém rohu opatřeného mohutnou věží. Na východní straně se nachází goticko-renesanční kaple Sv. Vojtěcha.

Černokostelecký pivovar

V r. 2001 dostal pivovarský pozdrav „ Dej Bůh štěstí “ nové rozměry. Je to jméno společnosti, která se rozhodla vrátit pivovar v Kostelci na mapu pivovarů v ČR. V pivovaru vzniká rozsáhlé pivovarské muzeum s původním strojním vybavením. V r. 1558, kdy zdejší panství koupili Smiřičtí, již v Kostelci fungoval panský pivovar, sladovna a nedaleko i chmelnice. Zde je dnes zájezdný hostinec.

.

Kouřim- muzeum lidových staveb

Záchranný skanzen vznikl v r. 1972, což je muzeum v přírodě, kde můžete vidět interiéry chalup, domácí zpracování mléčných výrobků atd, . Dominantou Kouřimského nám. je kostel Sv. Štěpána. Zvonice- renesanční stavba je zajímavá zavěšením zvonů“ srdcem vzhůru“. Městské opevnění v Kouřimi bylo v r. 1995 vyhlášeno Národní kulturní památkou.

Kutná hora Chrám Sv. Barbory

Jedná se o pětilodní katedrálu, původně zamýšlenou jako bazilikální trojlodí, k němuž byli hned na začátku stavby přistavěny dvě vnější lodě.
Konstrukčně se jedná o pilířový skelet. Stavbu kostela započaly v r. 1388 – 1558, která probíhala v několika etapách, a do značné míry souvisela s prosperitou stříbrných Kutnohorských dolů.

Památník Josefa Lady

Ve vesničce Hrusice se nachází památník známého českého malíře Josefa Lady- nar. 1887- 1957. Expozice Vás zavede do kouzelného světa obrázků. Vedle díla tohoto oblíbeného českého tvůrce zde naleznete i díla jeho dcery Aleny- nar. 1925-1992. Památník je vybudován v bývalé letní vile rodiny Ladovy (č. p. 115), obklopeného velkou zahradou.

Hvězdárna Ondřejov

Hvězdárna Ondřejov se pyšní na vrcholku kopce Žalov nad obcí Ondřejov více než 100 let. Areál je upraven jako park, se vzácnými stromy a řadou moderních plastik. Do něho jsou zasazeny secesní budovy a kopule původní hvězdárny, které navrhoval arch. Josef Fanda. Dnes je ve hvězdárně observatoř a je tam umístěn jeden z největších dalekohledů v Evropě.

Vyžlovská rohledna Skalka

Je 450 m n. m. Když nám počasí dovolí, můžeme spatřit Milešovku, Bukovou horu, Ještěd, nebo i Praděd. Také za pohled stojí vidět Krušné hory, České středohoří, Jizerské hory nebo i Krkonoše.

Koupaliště Vyžlovka s přírodní pláží, je ideálním prostředí pro rodiny s dětmi. V areálu se nachází restaurace, točená zmrzlina, sprchy a převlékárny. Když Vás omrzí koupání, můžete si zahrát fotbálek, šipky, ping-pong, kroket nebo plážový volejbal.

Turistika a cykloturistika
Je to významná rekreační oblast, vedle chráněné Národní přírodní rezervace Voděradské bučiny, Jevanského a Vyžlovského rybníku. Přírodní rezervace je jedna z nejkrásnějších lesů nedaleko od Prahy. Je to krásné místo pro Váš odpočinek, procházky panenskou přírodou, cykloturistiku, houbaření, rybaření a nordicwalking.
Svojí polohou jsou Jevany ideálním místem pro turistiku a cykloturistiku. Nacházejí se na rozhraní tří turistických regionů – Podlipanska, Ladova kraje a Posázaví. Přímo obcí prochází množství značených turistických tras a cyklotras s napojením do jednotlivých turistických regionů.

Cyklostezky

Přes Voděradské bučiny vedou čtyři stezky, červená, modrá, zelená a žlutá.
Červená cyklostezka je nejseverněji, je nejrovnější, chvílemi vede po silnici a vede podél rybníků, po hrázi Louňovického rybníka, vedle rybníku Pařez, Jan, Švýcar, Vyžlovského a Jevanského rybníku. V létě se můžete osvěžit koupáním a nabrat sílu k další jízdě malebnou krajinou.
Když se vydáte z Mukařova z části po modré, po 2 km na silnici č. 333 odbočíte vlevo a po několika metrech odbočíte vpravo na červenou značku a dorazíte do Černých Voděrad. Tato trasa má asi 12 km.
Pokud pojedete přibližně 8 km po červené turistické značce, můžete navštívit hvězdárnu Ondřejov.
Modrá stezka je pro náročnější cyklisty, kteří si mohou vychutnat serpentiny. Po 12 km se modrá spojuje s červenou značkou.
Pro začátečníky a pohodáře, kteří si spíše chtějí vychutnat krásy přírody, mohou odbočit po 6 km na žlutou značku, která vede do Černých Voděrad. Poslední zelená stezka míjí Černé Voděrady, dostanete se na červenou stezku vedoucí do Ondřejova.
Přejeme Vám příjemnou únavu při zdolávání této malebné krajiny

Rezervovat ubytování v HOTEL VILA OLGA - Jevany

Nejbližší ubytování Jevany a okolí

 


Zajímavé weby: dárkové poukazy

Copyright © 2013 - 2021 Ber Ubytování.CZ All Rights Reserved. Obsah