HOTEL PAŘÍŽ PRAHA

  • 3. foto
  • 4. foto
  • 5. foto
  • 6. foto
  • 7. foto
  • 8. foto

Více o hotelu

Popis ubytování

Luxusní Hotel "Paříž" Praha se nachází v historické části Prahy, v novogotické budově s expresivními prvky secese z roku 1904. Nabízí ubytování v celkem 86 luxusních pokojích. Pro pohodlí našich hostů nabízí legendární kavárnu Café de Paris a francouzskou a tradiční českou restauraci Sarah Bernhardt, ale také Wellness & Spa Centre s thajskými masážemi.

HOTEL PAŘÍŽ PRAHA ubytování v hotelu

Pokoje Deluxe

48 elegantně pohodlných a plně vybavených Deluxe pokojů v hotelu Paris je zařízeno replikami secesního nábytku. Deluxe pokoje mají postele king-size nebo twin. V některých pokojích Deluxe je možná přistýlka, stejně jako pohodlná křesla s konferenčním stolkem, stůl a rozměrnou skříň. Některé Deluxe pokoje mají balkón s výhledem na Obecní dům a pražské centrum. Přibližná velikost pokojů je 22 m2.

Executive pokoje
22 Executive pokojů je poněkud luxusnějších než Deluxe pokoje. Zařízení a vybavení pokojů je velmi podobné, hlavní rozdíl spočívá v umístění pokojů v hotelu. Mnoho z těchto pokojů jsou rohové pokoje nabízející nádherný pohled na pražské Staré Město. Pokoje Executive v hotelu Paris jsou větší než pokoje Deluxe a mají buď posteleking-size nebo twin. Některé pokoje mají možnost přistýlky. Velikost pokojů je přibližně 25 – 30 m2.

Vybavení Deluxe a executive pokoje:

LCD TV se satelitem, telefon se záznamníkem, minibar, trezor, individuálně nastavitelné topení a klimatizace, koupelna s vyhřívací podlahou, vana nebo sprchový kout, toaleta a bidet

Junior Suites

13 prostorných a elegantně vybavených Junior Suitů v secesním stylu. Suity jsou vybaveny velkým lůžkem king size. V pokoji je také stůl, konferenční stolek a křesla, vlněný koberec. Pokoj má celkově elegantní a příjemnou atmosféru. V porovnání s pokoji Deluxe a Executive je pohodlí Junior Suitů podtrženo jejich prostorem, luxusním vybavením a zařízením. Velikost pokoje je 35 m2.

Vybavení Junior Suitu:

King size postel, obývací prostor se stolkem a křesly, Pracovní stůl, LCD TV se satelitem, Telefon se záznamníkem, Minibar, Trezor, Individuálně nastavitelné topení a klimatizace, Koupelna s vyhřívací podlahou, Vana nebo masážní sprcha, toaleta

Hotel Paris se může pyšnit svými unikátními apartmány Tower Suite, Mucha Suite, Klimt Suite

Recepce

24/7

Gastronomie

Sarah Bernhardt Restaurant Čistě secesní interiér – modré štípané mozaikyParis, zachovalé originální osvětlení, vykládané dřevěné obložení a zlacené štukování, to vše činí z restaurace jednu z perel pražských restauračních interiérů. Restaurace je nekuřácká a nabízí delikatesy ve stylu francouzské i tradiční české kuchyně v moderní odlehčené úpravě. Café de Paris Café de Paris vystihuje celkový vzhled a atmosféru pařížské kavárny a vyzařuje kulturu počátku dvacátých let minulého století.

Rezervovat ubytování v HOTEL PAŘÍŽ PRAHA

Nejbližší ubytování v Praze a okolí

Ubytování Praha


Zajímavé weby: dárkové poukazy

Copyright © 2013 - 2018 Ber Ubytování.CZ All Rights Reserved. Obsah