TERRA - Luhačovice

  • 3. foto
  • 4. foto
  • 5. foto
  • 6. foto
  • 7. foto
  • 8. foto

Více o apartmánu

Popis ubytování

Nově zrekonstruovaná Vila TERRA s komfortním vybavením interiérů je situována v klidném prostředí města Luhačovic, největších lázní na Moravě.

Nabízíme vysoký standard ubytování v naprostém soukromí plně vybavených dvoulůžkových apartmánů. Apartmány jsou kompletně zařízené bytové jednotky, které zajistí veškeré pohodlí pro krátkodobé i dlouhodobé pobyty. Kouzlo jejichoriginálního řešení Vás přenese do vzdálených krajin a světadílů, a to vše pod jednou střechou.

K odpočinku a relaxaci Vám poslouží naše wellness centrum s bazénem s protiproudem, vířivkou, finskou a parní saunou.
Pro rodinné i firemní akce lze využít společenskou místnost s televizí a vybavenou kuchyní na přípravu občerstvení.

TERRA ubytování v apartmánu

Nabízíme vysoký standard ubytování v naprostém soukromí plně vybavených dvoulůžkových apartmánů. Apartmány jsou kompletně zařízené bytové jednotky, které zajistí veškeré pohodlí pro krátkodobé i dlouhodobé pobyty. Kouzlo jejichoriginálního řešení Vás přenese do vzdálených krajin a světadílů, a to vše pod jednou střechou.

Gastronomie

Hosté mají k dispozici plně vybavenou kuchyňku.

Okolí apartmánu a Luhačovice

V okolí najdete především přírodu s úchvatným členitým terénem několika spojených údolí, nabízejícím nespočet turistických tras jak pro pěší, tak i cyklisty.
Tři kilometry proti proudu říčky Šťávnice (Luhačovický potok) dojdete k přehradě, nazývané Luhačovická nebo též Pozlovická.

Největší moravské lázně (4. největší v ČR) ležící na pomezí Valašska a Moravského Slovácka, zvaném Zálesí. Léčivé prameny jsou zde využívány jak k pitné kůře, tak pro balneologické účely.
Lázně jsou neodmyslitelně spjaty s osobnostmi architekta Dušana Jurkoviče, který zásadně ovlivnil svými stavbami lidové secese tvář města, nebo hudebního skladatele Leoše Janáčka, na jehož počest se pořádá každoročně hudební festival Janáček a Luhačovice.
Souznění přírody, léčivých pramenů, barevné architektury a povznášejících tónů hudby přispěje k Vašemu dokonalému odpočinku a naplní Vás klidem a pohodou.
Ve městě se nachází velké množství nejrůznějších kaváren, vináren, restaurací a cukráren, dále sportovní hala, tenisové kurty i lázeňské divadlo.

Rezervovat ubytování v TERRA - Luhačovice

Nejbližší ubytování v Luhačovicích a okolí

Ubytování Luhačovice

 


Zajímavé weby: dárkové poukazy

Copyright © 2013 - 2020 Ber Ubytování.CZ All Rights Reserved. Obsah