MERCHANT'S AVENUE - Praha

  • 3. foto
  • 4. foto
  • 5. foto
  • 6. foto
  • 7. foto
  • 8. foto

Více o hotelu

Popis ubytování

Jako součást obchodníka Hotels, obchodníka Avenue se nachází v historické budově z 19. století, pojmenovaný v minulosti "U Hradeb dům", tato 4-hvězdičkový rezidence v klidné ulici v centru Prahy jen 1 minut chůze od Karlova mostu. Unikátní a elegent klimatizované pokoje mají bezplatné Wi-Fi připojení po celém celém hotelu. I když je rušné oblasti, Koncept hotelu umožňuje mír a privacy. Within docházkové vzdálenosti najdete Pražský hrad, Týnský chrám a The Senat. Jakmile jste přes Karlův most, který se nachází jen 1 minutu chůze od hotelu, budete sledovat Královské cestě přímo do orloje a Staroměstského náměstí.

S dřevěnými nebo parketovými podlahami, kupecký Avenue nabízí světlé pokoje s minibarem, TV s plochou obrazovkou kabelovou TV a moderní mramorovou design koupelen a slavný Preciosa řešení osvětlení, aby se naši hosté cítili mimořádně pohodlné. Kromě toho Stylové koupelny jsou sestavovány známý český designér společnosti "Perfecto".

Můžete využít nejen bezplatné vysokorychlostní bezdrátové připojení k symetrické připojení k internetu (až 100 MB), během svého pobytu, ale také z velmi nízké ceny pro volání do zahraničí. Kromě toho, Superior a Deluxe typy pokojů jsou vybaveny vlastním počítačem (Apple Mac Mini Solution) připojen k internetu pro bezplatné použití poplatku a profesionálním kávovarem Nespresso - poslední by mohl být k dispozici pouze v typu Deluxe místnosti. Ve vstupní hale je hodně co nabídnout, jako je káva, zapůjčení novin ve formě iPad s předplatné nejoblíbenějších zdrojů, takže pokud jste na konci ztratit, nebo se čeká na někoho, kdo se můžete posadit a relaxovat s šálkem kávy nebopapír.
Hotelová recepce je k dispozici trezor pro hosty a recepce je k dispozici pomoc s všechny vaše cestovní potřeby. Parkování je možné v okolí, stejně, s výhradou poplatků. Ostatní vybavení patří prádelna, čistírna oděvů a praní prádla.
Obchodní centrum Nový Smíchov se nachází 12 minut jízdy od obchodníka Avenue a nákupní ulice Pařížská je 15 minut.
Stanice metra Malostranská a Malostranské náměstí tramvajová zastávka je 2 minuty. Transfery z letiště Praha Ruzyně nebo hlavního vlakového a autobusového nádraží je k dispozici na vyžádání.

MERCHANT'S AVENUE ubytování v hotelu

Unikátní a elegent klimatizované pokoje mají bezplatné Wi-Fi připojení po celém celém hotelu. I když je rušné oblasti, Koncept hotelu umožňuje klid a soukromí.
S dřevěnými nebo parketovými podlahami, kupecký Avenue nabízí světlé pokoje s minibarem, TV s plochou obrazovkou kabelovou TV a moderní mramorovou design koupelen a slavný Preciosa řešení osvětlení, aby se naši hosté cítili mimořádně pohodlné. Kromě toho Stylové koupelny jsou sestavovány známý český designér společnosti "Perfecto".
Můžete využít nejen bezplatné vysokorychlostní bezdrátové připojení k symetrické připojení k internetu (až 100 MB), během svého pobytu, ale také z velmi nízké ceny pro volání do zahraničí. Kromě toho, Superior a Deluxe typy pokojů jsou vybaveny vlastním počítačem (Apple Mac Mini Solution) připojen k internetu pro bezplatné použití poplatku a profesionálním kávovarem Nespresso - poslední by mohl být k dispozici pouze v typu Deluxe místnosti.

Recepce

Hotel nabízí 24-hodinová recepce, aby Váš pobyt v komfortní, jak je to možné.

Gastronomie

Domácí vynikající snídaně není zahrnuta v ceně a její cena je jedno ráno 9eur pro jednoho člověka.

Okolí hotelu a Praha

Mostecká ulice je považován za jeden z nejstarších v Praze sahá až do desátého století. Ulice následoval původní dřevěný most, který byl předchůdcem Judith a aktuální Karlova mostu. V roce 935 nl, tělo knížete Václava byla pořízena přes místo na jeho poslední cestě z Staré Boleslavi do Prahy.
V ulici se pak stala ještě důležitější s výstavbou kamenného Juditina mostu a menší mostecké věže, které střeží vstup do mostu i dnes. Po Karlův most byl postaven, ulice spojující most a Malostranské náměstí se stala součástí takzvané Královské cestě - na cestě, že každá nastávající král musel projít touto cestou na korunovaci. První projít tuto cestu byl Albrecht II Habsburků v roce 1438, přičemž poslední byl Ferdinand V. Dobrotivý v roce 1836.
Současný název Mostecké ulici je od 1911and měří přibližně 350 metrů a patří k nejrušnějším místům v Praze.

Rezervovat ubytování v MERCHANT'S AVENUE - Praha

Nejbližší ubytování v Praze a okolí

Ubytování Praha


Zajímavé weby: dárkové poukazy

Copyright © 2013 - 2018 Ber Ubytování.CZ All Rights Reserved. Obsah