TURISTICKÁ UBYTOVNA PODIVÍN

Více o ubytovně

Popis ubytování

Turistická ubytovna Podivín nabízí levné ubytování v těsné blízkosti Lednicko-valtického areálu. Ubytovna se nachází v klidné části města Podivína, možnost parkování na hlídaném parkovišti.

Turistická ubytovna Podivín nabízí levné krátkodobé i dlouhodobé ubytování, podnájem pokojů pro jednotlivce, nachází se v těsné blízkosti Lednicko-valtického areálu. Město Podivín má výhodnou polohu do všech turisticky oblíbených míst, sousedí s Lednicí i s vyhlášenou vinařskou obcí Velké Bílovice, kde si můžete po celý rok pochutnat na vynikajícím vínu a v září se můžete těšit na vinobraní a hlavně na burčák! Lednicko-valtický areál je vyhledávanou oblastí nejen díky krásným památkám a kulturnímu vyžití, ale především je celá jižní Morava svou geografickou polohou oblíbená pro návštěvníky, kteří rádi tráví dovolenou aktivně, např. na kolech. V okolí je spousta cyklostezek, po kterých se bezpečně, během poměrně krátké doby, dostanete do všech koutů této krásné lokality. Těšíme se na Vás.

TURISTICKÁ UBYTOVNA PODIVÍN ubytování na ubytovně

V naší ubytovně nabízíme převážně 2 a 3 lůžkové pokoje, k dispozici jsou i přistýlky. Celková volná kapacita cca 40 lůžek. Kuchyňka a sociální zařízení společné na patře. Na pokojích je možno zapojit internet, domácí mazlíčci povoleni zdarma.

Recepce

dle domluvy je k dispozici správce

Gastronomie

Nejbližší vzdálenost restaurace je 200 m, ve městě jsou asi ještě další 3 restaurace, v centru je pizzerie, obchod 50 m.

Okolí ubytovny a Podivín

V těsné blízkosti Podivína se nacházejí tato města a obce: Lednice (5 km), Valtice (13 km), Mikulov (19 km), Novomlýnské nádrže (18 km - Pavlov), Břeclav (14 km), Velké Bílovice (2 km).

Rezervovat ubytování v TURISTICKÁ UBYTOVNA PODIVÍN

Nejbližší ubytování v Podivíně a okolí

 


Zajímavé weby: dárkové poukazy

Copyright © 2013 - 2019 Ber Ubytování.CZ All Rights Reserved. Obsah