RESTAURACE A PENSION KADLCŮV MLÝN - Brno

  • 3. foto
  • 4. foto
  • 5. foto
  • 6. foto
  • 7. foto
  • 8. foto

Více o pensionu

Popis ubytování

Kadlcův mlýn je penzion nacházející se v Mariánském údolí v Brně. Toto místo představuje jedinečné skloubení klidné přírody a bezprostřední blízkosti městaBrna.

Přestože jde o součást městské části Brno-Líšeň a z centra města sem dojedete za malou chvíli, nabízí Mariánské údolí krásnou lesnatou krajinu a četné vodní plochy. Jde o častý cíl víkendových výletů Brňanů. Nachází se zde několik jeskyní, rozsáhlá chatová oblast, využít můžete bobovou dráhu nebo sigle traily.

Objekt penzionu Kadlcův mlýn je postaven na původním půdorysu stejnojmeného mlýna, který zde stojí již bezmála tři století.

Penzion zajistí ubytování až pro 30 osob ve dvou-třílůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením. Snídaně podáváme servírované nebo formou rautu.

Penzion Kadlcův mlýn je ideálním místem pro oslavy, rauty, svatby, školení nebo letní grilování. Nabízíme vám pronájem prostor pro uspořádání soukromých oslav zastřešenou pergolu s výčepem a grilem až pro 60 osob.

RESTAURACE A PENSION KADLCŮV MLÝN ubytování v pensionu

Ubytování ve dvou a třílůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením a disponuje kapacitou 30 osob. Vybavení penzionu zahrnuje WiFi s připojením k internetu a na některých pokojích je televizor.

Recepce

Recepce je otevřena od 14:00 do 20:00 hodin.

Gastronomie

Restaurace není v provozu. Prostory si můžete pronajmou na soukromé akce.

Hlavní sál má kapacitu 45 míst, navíc jsou vám k dispozici salonky vhodné pro 10 nebo 20 osob. V teplejších částech roku lze také využít zahradní altán s výčepem pro 50 osob.

Kadlcův mlýn je ideálním místem pro řadu akcí:

-Letní grilování

-Rodinné oslavy

-Svatby

-Rauty

-Pořádání školení a firemních akcí – k dispozici plátno

Hledáte-li v klidné přírodě v bezprostřední blízkosti Brna místo pro rodinnou oslavu, školení či svatbu, jen těžko můžete vybrat lépe. Navštivte Penzion Kadlcův mlýn!

Okolí pensionu a Brno

Jde o častý cíl víkendových výletů Brňanů. Nachází se zde několik jeskyní, rozsáhlá chatová oblast, využít můžete bobovou dráhu nebo sigle traily. Cca 200 metrů od penzionu jsou rybníky vhodné ke koupání.

Rezervovat ubytování v RESTAURACE A PENSION KADLCŮV MLÝN - Brno

Nejbližší ubytování v Brně a okolí

Ubytování Brno

 


Zajímavé weby: dárkové poukazy

Copyright © 2013 - 2020 Ber Ubytování.CZ All Rights Reserved. Obsah