HOTEL-PENSION RENATA,HARRACHOV

  • 3. foto
  • 4. foto
  • 5. foto
  • 6. foto
  • 7. foto
  • 8. foto

Více o pensionu

Popis ubytování

Rodinný Pension Renata se nachází v krásné a klidné části města Harrachova, zvané Rýžoviště.

Výborná poloha přímo u lesa, klid a krásný výhled na krajinu a sjezdovky Čertovy hory jsou lákadlem pro spoustu našich hostů. Sedačková lanovka na Čertovu horu je vzdálena 300m, centrum města Harrachova cca 15 minut chůze. Začátek běžkařských a turistických tratí přímo u pensionu. Svým hostům nabízíme klidnou rodinnou atmosféru, komfortní ubytování se spoustou dalších služeb jako je sauna, dámské kadeřnictví, masáže, posezení v příjemném baru, parkoviště, letní terasa a jiné.

Rodinný Pension Renata se nachází v krásné a klidné části města Harrachova, zvané Rýžoviště. Výborná poloha přímo u lesa, klid a krásný výhled na krajinu a sjezdovky Čertovy hory jsou lákadlem pro spoustu našich hostů.
Sedačková lanovka na Čertovu horu je vzdálena 300m, centrum města Harrachova cca 15 minut chůze. Začátek běžkařských a turistických tratí přímo u pensionu.
Proč právě u nás?

-přátelská rodinná atmosféra s osobním přístupem

-bohaté snídaně formou rautu, skvělá domácí kuchyně, možnost polopenze

-Wellness a odpočinek - sauna, masáže, parafínové zábaly na ruce, dámské kadeřnictví, rašelinové zábaly

-Vaše děti se u nás nudit nebudou, mohou využít dětský koutek v jídelně, venkovní hřiště s houpačkami, klouzačkou, pískovištěm, trampolínu a také sportovní travnaté hřiště 25×12 m

-dřevěná krytá pergola s posezením, ohništěm a možností grilování

-příjemný, útulný bar k večernímu posezení u drinku, kávy či vína možnost uskutečnění firemního školení, seminářů, rodinných a společenských oslav, grilování a jiných akcí

-letní terasa s krásným výhledem na Rýžoviště

HOTEL-PENSION RENATA,HARRACHOV ubytování v pensionu

Kvalitní ubytování v 11 pokojích s celkovou kapacitou 33 lůžek.

Pokoje jsou standardně vybaveny s vlastním sociálním zařízením (sprchou a WC), TV a po celém pensionu dostupný internet vysílaný signálem Wifi.

některé pokoje s možností přistýlek, dětských postýlek. před pensionem je parkoviště určené pouze pro naše hosty, samozřejmě zdarma

Pokoje jsou:

4×4 lůžkové rodinné 2×3 lůžkové 5×2 lůžkové

Gastronomie

NAbízíme pobyt se snídaní nebo s polopenzí.

Snídaně: formou studeného a teplého rautu (uzeniny, sýry, cereálie, marmelády, medy, paštiky, vejce, párky)
* Polopenze: snídaně, večeře: polévka, teplé hlavní jídlo (hotová jídla, minutky, ryby, drůbež) salát, ovoce nebo moučník
Polopenze: Rádi vám nabídneme večeři o 3chodech v ceně 150, -Kč

Okolí pensionu a Harrachov

Pension Renata se nachází v krásné a klidné části města Harrachova, zvané Rýžoviště. Výborná poloha přímo u lesa, klid a krásný výhled na krajinu a sjezdovky Čertovy hory jsou lákadlem pro spoustu našich hostů.

Pension je ideálním místem pro rodiny s dětmi, pro jejich vyžití máme v pensionu dětský koutek se spoustou hraček a maličkostí, které jim udělají radost.

Pro maminky je v jídelně, která je stále otevřena, k dispozici mikrovlná trouba, lednice, rychlovarná konev a dětské nádobí.
Venku, přímo u pensionu je dětské venkovní hřiště s houpačkami, kluzačkou, pískovištěm a trampolínou.
Pro sportování je travnaté sportovní hřiště o velikosti 25×12 m, připravené na malou kopanou, volejbal, vybíjenou, kroket, badminton a jiné sporty. (sportovní potřeby zapůjčíme)

Rezervovat ubytování v HOTEL-PENSION RENATA,HARRACHOV

Nejbližší ubytování v Harrachově a okolí

Ubytování Harrachov

 


Zajímavé weby: dárkové poukazy

Copyright © 2013 - 2020 Ber Ubytování.CZ All Rights Reserved. Obsah