HOSTEL FLÉDA - Brno

  • 3. foto
  • 4. foto
  • 5. foto
  • 6. foto
  • 7. foto
  • 8. foto

Více o hostelu

Popis ubytování

Pokud hledáte levné a přesto komfortní ubytování s charakteristickou atmosférou, Hostel Fléda je pro vás tou pravou volbou.

Kromě příjemných a čistých pokojů můžete využít dalších výhod včetně, kuchyňského koutu, WiFi na recepci a kulturního a dopravního infoservisu na recepci.

Máme k dispozici 11 čistých a stylově vybavených pokojů: 3× dvoulůžkový pokoj, 2× čtyřlůžkový pokoj, 2× pětilůžkový pokoj a 4× šestilůžkový pokoj. Z toho některé pokoje jsou průchozí, tyto pokoje jsou cenově zvýhodněny. Koupelny, toalety a kuchyňky jsou společné, vždy pro 2 pokoje. Nově máme společenskou místnost s kuchyňkou, WiFi připojení je zdarma ve všech prostorách hostelu.

Čisté povlečení v ceně je samozřejmostí.
Ve společných prostorách hostelu mají všichni hosté přístup k pravidelně udržovaným toaletám a sprchám. K dispozici jsou vybavené kuchyně s ledničkou, (mikrovlnnou troubou a dalšími spotřebiči).

Stylový klub a bar, který je nedílnou součástí našeho hostelu, je ideálním prostředím pro setkávání s ostatními cestovateli nad sklenkou něčeho dobrého přímo v centru Brna.
Pokud chcete mít na dosah možnost poznat kulturní dění v Brně, navštivte náš hostel!

Ceny jsou uvedeny včetně DPH, všech městských a turistických poplatků.

NABÍZÍME:

- možnost úschovy zavazadel a cenností nad rámec skříněk na pokojích

- praní + sušení - 1 pračka = 150 Kč

- zdarma WIFI pokrytí ve všech prostorách hostelu

HOSTEL FLÉDA ubytování v hostelu

Máme k dispozici 11 čistých a stylově vybavených pokojů: 3× dvoulůžkový pokoj, 2× čtyřlůžkový pokoj, 2× pětilůžkový pokoj a 4× šestilůžkový pokoj. Z toho některé pokoje jsou průchozí, tyto pokoje jsou cenově zvýhodněny. Koupelny, toalety a kuchyňky jsou společné, vždy pro 2 pokoje. Nově máme společenskou místnost s kuchyňkou, WiFi připojení je zdarma ve všech prostorách hostelu.

Čisté povlečení v ceně je samozřejmostí.
Ve společných prostorách hostelu mají všichni hosté přístup k pravidelně udržovaným toaletám a sprchám. K dispozici jsou vybavené kuchyně s ledničkou, (mikrovlnnou troubou a dalšími spotřebiči).

Recepce

Recepce je otevřena od 8:00 do 22:00 hodin.
Nástup na ubytování "check in" - 14:00 - 22:00
Opuštění pokojů "check out" - 08:00 - 11:00

Okolí hostelu a Brno

Přímo v budově hostelu se nachází nejznámější brněnský klub a kulturní centrum Fléda (koncerty, divadlo, kino, bar). Dále v ulici Jazz club Stará Pekárna. V blízkosti nestarší a jeden z největších brněnských parků Lužánky. V budově je turecké bistro s nejlepším kebabem v Brně. V blízkém okolí řada restaurací a hospod, nákupní centrum se skvělou rybí jídelnou. Do historického centra města (muzea, galerie, hrad Špilberk, architektonické a jiné památky) je to 5 minut tramvají.
Až na kraj města se táhne CHKO Moravský kras s vyhlášenými jeskyněmi a propastí Macocha. V Brně se konají mezinárodní veletrhy a také světoznámá Brněnská velká cena.

Rezervovat ubytování v HOSTEL FLÉDA - Brno

Nejbližší ubytování v Brně a okolí

Ubytování Brno

 


Zajímavé weby: dárkové poukazy

Copyright © 2013 - 2020 Ber Ubytování.CZ All Rights Reserved. Obsah