AMFÍK BUKOVINA POPOVICE

  • 3. foto
  • 4. foto
  • 5. foto
  • 6. foto
  • 7. foto
  • 8. foto

Více o pensionu

Popis ubytování

Amfík Bukovina je nově zrevitalizovaný areál nabízející svým návštěvníkům prožití volného času aktivním i pasivním odpočinkem. Najdeme jej v lesnaté části obce Popovice u Uherského Hradiště.

Areál nabízí množství sportovišť a prostor pro kulturní akce, pestré možnosti ubytování, příjemné posezení v restauraci s letní zahrádkou, kvalitní a bohaté služby v oblasti rodinných, školních či firemních akcí.

AMFÍK BUKOVINA POPOVICE ubytování v pensionu

PENZION (kapacita 14 + 2)

2, 3 a 4 lůžkové pokoje s možností přistýlky, vlastní sociální zařízení, Wi-Fi

CHATKY (kapacita 16 + 2)
4 lůžkové pokoje s možností přistýlky, kuchyňka (bez vybavení), vlastní sociální zařízení, topení, možnost ubytování se psy

TEE-PEE (kapacita 55 míst)
Indiánské stylové ubytování po celý rok, dřevěné rošty na spaní, vnitřní ohniště, možnost odborné konzultace

Recepce

V sezóně od 9h do 18h, mimo sezónu na domluvě.

Gastronomie

Amfík Bukovina Vám mimo kulturní a sportovní zážitky nabízí také zážitky gastronomické. Místní restaurace nabízí příjemné prostředí s bohatou nabídkou kvalitní kuchyně a nápojů.
Na požádání zajistíme soukromou či firemní akci (oslavy, svatby, třídní srazy, vánoční večírky, školení apod.). Pro zpestření nabízíme plazmovou televizi, dataprojektor a jiné služby areálu.

Okolí pensionu a Popovice

POTOMÁKOVO MUZEUM LIDOVÝCH KROJŮ (1,3 km)
Potomákovo muzeum lidových krojů se může pochlubit nejen unikátní sbírkou místních krojů, ale také dochovaným dobovým zařízením kuchyně nebo tzv. hodovým právem. Muzeum je otevřeno široké veřejnosti po celý rok.

ROZHLEDNA ROVNINA (1,7 km)
Několik set metrů severně nad areálem se tyčí rozhledna Rovnina, po zdolání 125 schodů, stanete na plošině ve výšce 24 metrů od základny. Z rozhledny je výhled na masív Chřibů na západě, Bílé Karpaty na východě, dále na Hostýnské vrchy a Vizovickou pahorkatinu. Rozhledna je dostupná pěšky či na kole přímé z areálu. Od ní je pak možné vyrazit směrem na Uherské Hradiště, do Mařatic 2 km, Jarošov 3 km, centrum města 4km.

Rezervovat ubytování v AMFÍK BUKOVINA POPOVICE

Nejbližší ubytování Popovice a okolí

 


Zajímavé weby: dárkové poukazy

Copyright © 2013 - 2020 Ber Ubytování.CZ All Rights Reserved. Obsah