AUTOKEMP - UBYTOVNA SK MŠENO

  • 3. foto
  • 4. foto
  • 5. foto
  • 6. foto
  • 7. foto
  • 8. foto

Více o areálu kempu

Popis ubytování

Ubytování se nachází v areálu na konci městečka Mšeno, které je výchozí branou do CHKO Kokořínsko.

Ideální ubytování pro sportovní soustředění, školy v přírodě, turistiku ale i rodinnou rekreaci. Dobré dopravní spojení vlakem i autobusem.

Kapacita ubytovny je 34 lůžek. 1×2 lůžka, 4×4 lůžka, 2×5 lůžk sociální zařízení je společné. Na chodbě je k dispozici lednice, rychlovarná konvice a mikrovlnná trouba. Apartmán má vlastní vchod a soc. zařízení, dva pokoje 1×2 ; lůžka 1×4 ; lůžka zde je jedna palanda, jsou vybaveny lednicí, rychlovarnou konvicí. Na chodbě je společná mikrovlnná trouba.

Kemp - ke kempování jsou připraveny tři rovné travnaté plochy každá je vybavena vlastním ohništěm, elektrickou přípojkou s možností odběru vody. Kemp je vybaven vlastním sociálním zařízením s teplou i studenou vodou a plně vybavenou kuchyňkou kuchyňkou.

V areálu se nachází 2× fotbalové hřiště, antukový kurt, ovál pro plochou dráhu s možností dalšího využití. Krytá tribuna a další možnost sportování na travnatých plochách.

Psi jsou povoleni za poplatek 30 Kč/noc. Parkování možné u objektu.

AUTOKEMP - UBYTOVNA SK MŠENO ubytování v areálu kempu

KEMP  4× čtyřlůžková chata s terasou

KARAVANY  3× dvoulůžkové stálé karavany, napojeny na elektřinu

UBYTOVNA  hlavní vchod 28 lůžek, pokoje vybaveny základním nábytkem -soc. zařízení společné na chodbě 

APARTMÁN - pokoje v ubytovně mají vlastní vchod

Recepce

dle otevírací doby restaurace - Po zavírací době se lze ubytovat ve vlastním zařízení a svůj pobyt nahlásit druhý den ráno. ubytování v budově vždy dle dohody se správcem

Gastronomie

  Součástí ubytovny je i restaurace s 40 místy u stolu a salonek s krbem a 30 místy u stolu. V létě možnost posezení na terase a grilování. Restaurace vaří jak pro ubytované tak pro návštěvníky Kokořínska. Nabízí velký výběr nealko nápojů pivo Bernárd 11° Budvar 10° a Žatecká speciál "sedmí schod" Pro ubytované připravíme stravu dle požadavku. Hotová jídla, minutky a ostatní stravu.    

Okolí kempu a Mšeno

Oblast Kokořínska nabízí řadu značených turistických a cykloturistických tras, řadu známých památek jako je hrad Kokořín, Houska, zámek Liběchov, Mělník, Stránov. Možnost návštěvy nedalekých měst Mělník, Mladá Boleslav Česká Lípa, Praha. Dále pak Doksy Máchovo jezero, zřícenina hradu Bezděz.   Doporučujeme navštívit parostrojní pivovar v Lobči s možností posezení u Lobečského piva. Skalní útvary v okolí jsou ideálním místem pro horolezectví.

Rezervovat ubytování v AUTOKEMP - UBYTOVNA SK MŠENO

Nejbližší ubytování v Mšenu a okolí

Ubytování Mšeno

 


Zajímavé weby: dárkové poukazy

Copyright © 2013 - 2021 Ber Ubytování.CZ All Rights Reserved. Obsah