AUTOKEMP - UBYTOVNA SK MŠENO

  • 3. foto
  • 4. foto
  • 5. foto
  • 6. foto
  • 7. foto
  • 8. foto

Více o areálu kempu

Popis ubytování

Ubytování se nachází v areálu na konci městečka Mšeno, které je výchozí branou do CHKO Kokořínsko.

Ideální ubytování pro sportovní soustředění, školy v přírodě, turistiku ale i rodinnou rekreaci. Dobré dopravní spojení vlakem i autobusem.

Kapacita ubytovny je 31 lůžek s možností 4 přistýlek. 2×2 lůžka, 1×3 lůžka, 6×4 lůžka sociální zařízení je společné. Na chodbě je k dispozici lednice, rychlovarná konvice a mikrovlnná trouba. Dva pokoje (6 lůžek) mají vlastní vchod a sociální zařízení, jsou vybaveny lednicí, rychlovarnou konvicí, rádiem, televizí. Na chodbě je společná mikrovlnná trouba.

V areálu se nachází 2× fotbalové hřiště, antukový kurt, ovál pro plochou dráhu s možností dalšího využití. Krytá tribuna a další možnost sportování na travnatých plochách.

Psi jsou povoleni za poplatek 15 Kč/noc. Parkování možné u objektu.

AUTOKEMP - UBYTOVNA SK MŠENO ubytování v areálu kempu

Kemp je vybaven vlastním sociálním zařízením s teplou i studenou vodou a kuchyňkou.

Gastronomie

Součástí ubytovny je i restaurace s 40 místy u stolu a salonek s krbem a 30 místy u stolu. V létě možnost posezení na terase a grilování.

Okolí kempu a Mšeno

Oblast Kokořínska nabízí řadu značených turistických a cykloturistických tras, řadu známých památek jako je hrad Kokořín, Houska, zámek Liběchov, Mělník, Stránov. Možnost návštěvy nedalekých měst Mělník, Mladá Boleslav Česká Lípa, Praha. Dále pak Doksy Máchovo jezero, zřícenina hradu Bezděz. Skalní útvary v okolí jsou ideálním místem pro horolezectví.

Rezervovat ubytování v AUTOKEMP - UBYTOVNA SK MŠENO

Nejbližší ubytování v Mšenu a okolí

Ubytování Mšeno

 


Zajímavé weby: dárkové poukazy

Copyright © 2013 - 2020 Ber Ubytování.CZ All Rights Reserved. Obsah