HOTEL CAESAR PALACE - Praha

  • 3. foto
  • 4. foto
  • 5. foto
  • 6. foto
  • 7. foto
  • 8. foto
  • Praha (837)
  • >>> Josefov (149)
  • >>> HOTEL CAESAR PALACE - Praha

Více o hotelu

Popis ubytování

Čtyřhvězdičkový hotel Caesar Praha v Myslíkově ulici blízko Karlova náměstí nabízí svým hostům příjemné ubytování se snídaní formou bufetu a parkováním v podzemní garáži. Pro obchodní jednání lze využít naše konferenční prostory.

Hotel sídlí v kompletně zrestaurované budově ve stylu Art Deco v centru Prahy a nabízí vám moderně vybavené a elegantně navržené pokoje s dobovým nábytkem. Snadno odsud dojdete pěšky k Národnímu divadlu, Karlovu mostu, na Václavské náměstí nebo k populární kavárně Slavia a hned za rohem je známý pivovar a hospoda U Fleků. Ochotný personál vám rád poskytne veškeré potřebné informace a nabídne vám i pomoc při organizování různých akcí v hotelové zasedací místnosti. Hotel nabízí i vybavení pro lidi s tělesným postižením se speciálně upravenými koupelnami a bezplatným bezdrátovým připojením na internet.

HOTEL CAESAR PALACE ubytování v hotelu

Vybavení pokojů je ve stylu Art Noveau. Na každém pokoji je telefon s přímou linkou, satlitní TV, rádio, vysokorychlostní Wi-Fi internet, minibar, trezor, detektory kouře, klimatizace. Na každém pokoji je vlastní koupelna se sprchou nebo vanou, vysoušeč vlasů, rychlovarná konvice a šálky. Pokoje jsou nekuřácké.

Standartní pokoje
Hotel Caesar Praha nabízí příjemné ubytování v jednom z 40 standardních dvoulůžkových pokojů (manželská postel / dvě oddělená lůžka) nebo v třílůžkovém pokoji, který má jednu manželskou postel a lůžko pro třetí osobu. Pokoje mají dřevěné podlahy a jsou nekuřácké. Snídaně a připojení k Wi-Fi na pokoji je v ceně zahrnuto.

Nadstandartní pokoje
Aby byl Váš romantický pobyt ještě více okouzlující, hotel Caesar Vám nabízí ubytování v 15 Superior pokojích, které jsou vybaveny postelí s nebesy. Díky této úpravě, která zajišťuje teplo a méně hluku, bude Váš odpočinek daleko příjemnější.

Starožitné pokoje
Chcete-li si vychutnat magickou atmosféru historické Prahy, využijte ubytování v jednom z šesti jedinečných apartmánů, vybavených původním starožitným nábytkem a dekoracemi. Váš starožitný pokoj má dřevěné podlahy a starožitnou postel. Je nekuřácký.

Podkrovní jednolůžkový pokoj
Hotel Caesar Prague nabízí ubytování v 7 útulných jednolůžkových pokojích, které jsou umístěny v příjemném podkroví a zařízené stylovým italským nábytkem.

Recepce

Recepce je otevřena 24hodin denně.

Okolí hotelu a Praha

Poloha: Adresa hotelu je Myslíkova 15, Praha 1. Tato část historického centra Prahy, zvaná Nové Město, je jedna z nejvýhodnějších, protože je blízko historickému centru, snadno přístupná jak autem, tak městkou hromadnou dopravou. Klidná, ale kousek od všemožných klubů nebo barů. Praha Nové Město: Vybudované Karlem IV, který byl hlavním strůjcem rozvoje Prahy, je dvakrát větší než Staré Město. Založené zejména pro řemeslníky a obchodníky, přičemž Staré Město bylo přenecháno významným občanům a studentům. Dnes je to moderní čtvrť, kde se mísí kanceláře a banky s obchody a lidmi spěchajícími do práce, takže nepřitahuje turisty tolik jako Staré Město se svojí nádhernou architekturou a nádechem historie. Vzdálenosti: Centrum Prahy 0 km Národní Divadlo 0,2 km Národní Muzeum 0,5 km Václavské náměstí 0,5 km Karlovo náměstí 0,1 km Karlův Most 0,8 km Staroměstské náměstí 0,8 km Pražský Hrad 2 km Vyšehrad 1,5 km Café Slavia 0,2 km Wilsonovo Nádraží 1,5 km Letiště Ruzyně 11 km.

Rezervovat ubytování v HOTEL CAESAR PALACE - Praha

Nejbližší ubytování v Praze a okolí

Ubytování Praha


Zajímavé weby: dárkové poukazy

Copyright © 2013 - 2024 Ber Ubytování.CZ All Rights Reserved. Obsah