PENZION + RELAX CENTRUM KUBÍČKOVI - Bystré

  • 3. foto
  • 4. foto
  • 5. foto
  • 6. foto
  • 7. foto
  • 8. foto

Více o pensionu

Popis ubytování

First minute: slevy 30 - 50%, procedury v ceně zlevněných pobytových balíčků. Ubytování na Vysočině, wellness pobyty v penzionu s wellness centrem v objektu. Penzion a Relax centrum Kubíčkovi v Bystrém je zařízený i pro pobyty s dětmi.

Penzion a Relax centrum Kubíčkovi nabízí kvalitní lázeňskou péči na Vysočině. a ubytování kategorie pension***. Užijte si pobyt s relaxačním programem! Našim hostům nabízíme ubytování v rodinném penzionu s relaxačním vybavením v objektu.

Prostředí vhodné pro wellness pobyty nyní se slevou až 50%. Vyzkoušet můžete floating, skořicové zábaly, lymfatické masáže, klasické masáže, solárium, infra sauna, medové masáže...

Výborný výchozí bod k výletům po Vysočině pěšky autem nebo na kole. Možnost uschování kol.

Penzion je zařízen i pro rodinné pobyty s dětmi. V penzionu je dětská herna a na oplocené zahradě jsou dětské domečky se skluzavkou, pískoviště, posezení u zahradního grilu. V letních měsících venkovní bazén a brouzdaliště. Přírodní koupání v (čistém) rybníku 1500m.

Penzion je nekuřácký.

Upřesnění ceny ubytování na 3 lůžkových pokojích.

2 osoby - 720 Kč pokoj/noc

Upřesnění ceny ubytování na 4lůžkových pokojích.

3 osoby - 1040 Kč pokoj/noc
2 osoby - 800 Kč pokoj/noc

PENZION + RELAX CENTRUM KUBÍČKOVI ubytování v pensionu

Všech 7 pokojů mají vlastní WC a koupelnu se sprchovým koutem a umyvadlem a tv. Na pokojích a v celém penzionu je wifi zdarma. Na dvou pokojích je balkon. Na jednom čtyřlůžkovém pokoji je navíc vybavená kuchyňka s lednicí a jídelní kout.

Ze všech pokojů je volný přístup do společenské místnosti (20 os. + 2 dětské židličky ke stolu) kde je vybavená kuchyňka, lednice, mrazák, mikrovlnka, vařiče, rychlovarné konvice, automat na míchané nápoje a zde podáváme také snídaně.

Recepce - prodej nápojů, mražené výrobky, nanuky ap.

Recepce

Dle požadavku hostů (např. pozdní příjezd) nebo podle provozu Relax centra, minimálně však denně 8:30 - 20:00.

Gastronomie

Snídaně si výbíráte z menu na následující den, v penzionu je volně přístupná vybavená kuchyňka.

Obědy a večeře můžeme zajistit v jedné (víceletá spolupráce s restaurací) ze čtyř restaurací v Bystrém, která je od penzionu vzdálená cca 5 minut pohodovou chůzí.

Okolí pensionu a Bystré

Léto: hrad Svojanov, město Polička - historické hradby, Městské muzeum, Litomyšl - krásné náměstí s podloubím, zámek, Smetanova Litomyšl, hrad Pernštejn zámky- Boskovice, Lysice, Nové Hrady, Rájec nad Svitavou, Rozhledna v Horním lese 5km stezkou pro pěší, Rozhledna Karasín, Křetínská přehrada - vhodné místo na koupání, jeskyně Blanických rytířů, Žďárské vrchy - Milovy, Devět skal, Dráteníčky... - tip na celodenní výlet, Křetínsko-svratecký trojúhelník, Westemové městečko Boskovice, nebo Westemové městečko ve Zvoli.

Milovníci přírody můžou využít okolí ke krátkým i delším procházkám. Například můžete navštívit dvě lesní studánky, z nichž v jedné je osvěžující pitná voda. Poličsko je rybářský ráj, rybářské sdružení v Poličce rybářům nabízí povolenky, jak na vody pstruhové (pstruh, siven), tak i na mimopstruhové. Rybníky jsou hojně zarybněny kaprem, amurem, štikou, sumcem, candátem... Rybářům jsou určitě známy poličské přehrady v republice známé svým zarybněním a závody!

Cykloturistika - cyklistům Vysočina nabízí několik stezek, od nenáročných, téměř bez kopců podél Bysterského a Křetínského potoka, který Vás zavede na hrad Svojanov, do Křetínsko - svrateckého trojúhelníku a na Křetínskou přehradu. Náročnější stezka vede kopcovitým terénem do Žďárských Vrchů.

Zima na Vysočině je někdy drsná a studená, ale má své kouzlo, které můžete poznat na vycházkách a výletech za lyžováním. V posledních letech k nám byla příroda štědrá a nadělila nám velké množství sněhu.

Sice zde nemáme podmínky jako na horách, ale najdete zde několik sjezdovek se zasněžováním a příjemně se unavíte na běžkařských trasách. Běžkařům je určitě známé Nové Město na Moravě, kde jsou upravené běžkařské trasy, známé ze Zlaté lyže, ale i v Bystrém a blízkém okolí je několik dobrých tras hned za městem.

Necelé 3 km od penzionu, v Hamrech, se nachází sjezdovka, s umělým zasněžováním a blízkou hospůdkou s grogem a dobrým jídlem. Dalších asi 7 sjezdovek je v okruhu do 12 km. Ski areál Olešnice, Ski areál Jimramov... Při větším počtu zájemců je obsluha vleku ochotna Vám dopřát lyžování i mimo vymezené hodiny.

Zajímavé weby: dárkové poukazy

Copyright © 2013 - 2024 Ber Ubytování.CZ All Rights Reserved. Obsah