HOTEL FRIDAY - Praha

  • 3. foto
  • 4. foto
  • 5. foto
  • 6. foto
  • 7. foto
  • 8. foto

Více o hotelu

Popis ubytování

Hotel FRIDAY Boutique **** se nachází v jedné z nejatraktivnějších lokalit, v srdci historického a obchodního centra Prahy - ulice Na Příkopě, jen pár kroků od známého Václavského Náměstí, Obecního domu, Prašné brány, Staroměstského Náměstí, Náměstí Republiky a atraktivního nákupního centra Palladium.

Hotel FRIDAY Boutique **** nabízí příjemné stylové ubytování na vynikajícím místě v historickém centru Prahy, pouze 100 metrů od Václavského náměstí a 300 metrů od Staroměstského náměstí. Je situován na hlavní pěší zóně v ulici Na Příkopě, jež je jednou z hlavních tepen obchodního centra Prahy. Díky tomuto umístění je ideální základnou pro Vaši návštěvu Prahy, ať už přicházíte za nákupy, kulturou nebo historickými památkami. Hotel se nachází na pěší zóně, zaručuje tak klid nerušený hlukem jakéhokoli provozu. Veřejné prostory hotelu jsou vkusně zařízené, personál je milý a ochotný.

HOTEL FRIDAY ubytování v hotelu

Hotel nabízí 43 velkých, pohodlných pokojů včetně apartmánů a dva krásné pokoje pro handicapované hosty. Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou s vanou nebo sprchovým koutem, klimatizací, kabelovou TV, telefonem, mini-barem, Wi-Fi internetem zdarma a fénem.

Recepce

24 hodin denně

Gastronomie

V hotelu se nachází společenské místnost, kde si hosté mohou ZDARMA objednat kávu nebo čaj zdarma.

Okolí hotelu a Praha

Hotel Friday se nachází v srdci historického centra Prahy, jen pár kroků od známého Obecního domu, Václavského náměstí, Staroměstkého Náměstí a atraktivního nákupního centra Palladium.

Rezervovat ubytování v HOTEL FRIDAY - Praha

Nejbližší ubytování v Praze a okolí

Ubytování Praha


Zajímavé weby: dárkové poukazy

Copyright © 2013 - 2023 Ber Ubytování.CZ All Rights Reserved. Obsah