LUXURY SPA & WELLNESS VILA VALAŠKA - Luhačovice

  • 3. foto
  • 4. foto
  • 5. foto
  • 6. foto
  • 7. foto
  • 8. foto

Více o hotelu

Popis ubytování

Kulturní památka hotel VILA VALAŠKA Luhačovice byla postavena roku 1907 podle významného slovenského architekta Dušana Jurkoviče. Prvky architekta Jurkoviče zde vidíte na každém kroku. Moderní bílý nábytek nádherně kontrastuje s jasně modrou barvou na oknech či červenou na stěnách.

Luxury Spa & Wellness VILA VALAŠKA je přímo propojen s hotelem VILA ANTOANETA, kde se nachází společná recepce pro oba hotely a hosté mohou využívat vodní relaxační centrum. V hotelu je k dispozici 9 stylových apartmánů, restaurace, výjimečná balneoterapie - masáže, světloterapie, muzikoterapie, parní lázeň. Dále také salónek pro 20 osob, hotelová zahrada s altánem a jezírkem.

Parkování zdarma na uzavřeném parkovišti. Internet - WiFi i ADSL.

LUXURY SPA & WELLNESS VILA VALAŠKA ubytování v hotelu

Stylové ubytování v 9 apartmánech. Hotel disponuje výtahem. Celková kapacita hotelu 17 lůžek - 1 jednolůžkové a 8 dvoulůžkových apartmánů.

Apartmá - obývací pokoj, ložnice, šatna, WC + bidet, koupelna s vanou, fén, klimatizace, SAT TV, telefon, trezor, minibar, WiFi i ADSL.

Recepce

24 hodin denně. Check-in: od 14.00 hod. | Check out: do 11.00 hod.

Gastronomie

Stravování - snídaně formou rautu, obědy a večeře výběrem z menu, ovocné a zeleninové saláty, ovoce. Pobyt s plnou penzí začíná obědem a končí snídaní. Pobyt s polopenzí začíná večeří a končí snídaní.

Okolí hotelu a Luhačovice

Lázně Luhačovice se nachází v jihovýchodní části Moravy, na rozhraní Valašska a Moravského Slovácka v okrese Zlín. Celá lokalita se nazývá Luhačovické Zálesí a patří do Chráněné krajinné oblasti Bílých Karpat. Město leží v nadmořské výšce 250 m a je obklopeno Vizovickými vrchy. Lázně Luhačovice jsou čtvrté největší lázně České republiky a nejnavštěvovanější lázně Moravy. Jsou proslulé svými přírodními léčivými prameny, příznivými klimatickými podmínkami a příjemným prostředím.

Rezervovat ubytování v LUXURY SPA & WELLNESS VILA VALAŠKA - Luhačovice

Nejbližší ubytování v Luhačovicích a okolí

Ubytování Luhačovice

 


Zajímavé weby: dárkové poukazy

Copyright © 2013 - 2020 Ber Ubytování.CZ All Rights Reserved. Obsah