RESIDENCE VYSTA - Praha

  • 3. foto
  • 4. foto
  • 5. foto
  • 6. foto
  • 7. foto
  • 8. foto

Více o hotelu

Popis ubytování

Residence VYSTA se nachází v pražské čtvrti Holešovice v historické budově z počátku 19. století, která byla v roce 2009 kompletně zrekonstruována. Lokalita Holešovic je známá díky Výstavišti a největšímu pražskému parku Stromovka. Díky svému umístění je tedy Residence Vysta vhodná pro ubytování firemních klientů a účastníků výstav a konferencí. Rádi ale také ubytujeme mladé páry, rodiny i skupiny. Residence nabízí kapacitu 30 komfortně vybavených pokojů a apartmánů. Každý pokoj je vybaven trezorem, klimatizací, WIFI a satelitním televizorem. Přijeďte si vychutnat nezapomenutelné kouzlo Prahy.

RESIDENCE VYSTA ubytování v hotelu

Residence nabízí jednopokojové (pro jednu nebo dvě osoby) a dvoupokojové (tři nebo čtyři osoby) apartmány. Všechny apartmány mají plně vybavené kuchyňské kouty. Každý pokoj je vybaven prostornou koupelnou se sprchovým koutem. K dispozici jsou pokoje s oddělenými postelemi nebo s jednou manželskou postelí a vlastní koupelnou a sprchou. V každém pokoji je rovněž trezor, klimatizace, wi-fi internetové připojení (zcela zdarma) a satelitní televizor.

Recepce

Recepce je otevřena od 08:00 do 20:00

Gastronomie

V Residenci Vysta jsou podávány pouze snídaně.

Okolí hotelu a Praha

Pražská čtvrť Holešovice je jednou z nejrychleji rozvíjejících se pražských čtvrtí a je právem považována za progresivní pražskou čtvrť. Historické centrum Prahy je z residence VYSTA snadno dosažitelné prostředky městské hromadné dopravy: tramvaje číslo 5/12/14/15/17, jejichž stanice se nachází pár kroků od residence, projíždí 24 hodin denně historickým centrem Prahy (Václavské náměstí, Náměstí Republiky, Malá Strana). Další možností je využití metra (červená linka C, stanice metra Nádraží Holešovice), které poskytuje maximální pohodlí a dopraví klienty během několika minut do centra Prahy, na Hlavní vlakové nádraží nebo na autobusové nádraží Florenc. Residence VYSTA se nachází přímo naproti Tesla Aréně, kde probíhá řada sportovních a kulturních akcí především mezinárodních umělců. Pár kroků od residence se rovněž nachází největší a jeden z nejoblíbenějších pražských parků Stromovka a nedaleko Stromovky lze navštívit Trojský zámek a slavnou pražskou zoologickou zahradu. Poloha hotelu - v bezprostřední blízkosti pražského Výstaviště, architektonického skvostu secese- Průmyslového paláce, Tesla Arény (HC SPARTA-hokej), největšího pražského parku Stromovka, Planetária, nedaleko Národní Galerie ve Veletržním paláci. Dále s v okolí nachází Národní technické muzeum - pouze 2 zastávky tramvají, mezinárodní letiště Praha - Ruzyně vzdáleno 15 km od hotelu (cca 20 minut autem), centrum města- Václavské náměstí 2,0 km

Rezervovat ubytování v RESIDENCE VYSTA - Praha

Nejbližší ubytování v Praze a okolí

Ubytování Praha


Zajímavé weby: dárkové poukazy

Copyright © 2013 - 2024 Ber Ubytování.CZ All Rights Reserved. Obsah