HOTEL TERMINUS PRAGUE - Praha

  • 3. foto
  • 4. foto
  • 5. foto
  • 6. foto
  • 7. foto
  • 8. foto
  • Praha (845)
  • >>> Josefov (149)
  • >>> HOTEL TERMINUS PRAGUE - Praha

Více o hotelu

Popis ubytování

Plně certifikovaný Kosher Hotel KING DAVID Prague nabízí kvalitní ubytovací, stravovací a konferenční služby.

Hotel King David Prague se nachází v samém centru Prahy pouze pár kroků od historického centra, nákupní zóny a obchodní oblasti. Hotel je umístěn v Hybersnké ulici, která je součástí staré Královské cesty. Hotel Terminus Prague nabízí ubytování v 68 prostorných klimatizovaných pokojích, F& B a konferenční služby.

HOTEL TERMINUS PRAGUE ubytování v hotelu

Hotel poskytuje ubytování v elegantně zařízených a prostorných pokojích, které jsou plně klimatizovány. Všech 68 pokojů je vybaveno privátní koupelnou s vanou a toaletou, vysoušečem vlasů, speciálně komfortní postelovou matrací, minibarem, kávovarem, vysokorychlostním internetovým připojením, LCD trezorem, telefonní linkou s přímou volbou, televizorem se satelitním příjmem vč. izraelských kanálů.
V celém hotelu je pro naše klienty k dispozici bezdrátové připojení Wi-Fi zdarma.

Recepce

24 hodin denně

Check in: od 14.00 hodin
V případě dřívějšího příjezdu si můžete ponechat Vaše zavazadla v hotelové úschovně bez poplatku.
Check out: do 12.00 hodin
V případě pozdějšího odjezdu si můžete ponechat Vaše zavazadla v hotelové úschovně bez poplatku.

Gastronomie

Snídaně formou studeného i teplého kosher bufetu je denně podávána v hotelové restauraci a je vždy zahrnuta v ceně ubytování. Pro váš klidný odpočinek podáváme snídaně v prodlouženém čase každý den od 7:00 do 10:30 hodin.

Přátelská atmosféra našeho stylového lobby baru nabízí možnost příjemného posezení a relaxaci u šálku dobré kávy či sklenice vína nebo piva za velmi příznivé lokální ceny. Hotelový lobby bar je vám k dispozici 24 hodin denně.

Okolí hotelu a Praha

Hotel King David Prague je situován v samém centru Prahy v bezprostřední blízkosti historického centra, nákupní zóny i obchodní oblasti. V pěší vzdálenosti se nachází většina pražských turistických zajímavostí, jako například Václavské náměstí, Náměstí Republiky, Staroměstské náměstí či Prašná brána. Největší pražské obchodní centrum Palladium je 800 metrů od hotelu, stejně tak jako Praha hlavní nádraží. Vzdálenost hotelu od letiště je cca 20 km.

Rezervovat ubytování v HOTEL TERMINUS PRAGUE - Praha

Nejbližší ubytování v Praze a okolí

Ubytování Praha


Zajímavé weby: dárkové poukazy

Copyright © 2013 - 2024 Ber Ubytování.CZ All Rights Reserved. Obsah