EXTOL INN HOTEL - Praha

  • 3. foto
  • 4. foto
  • 5. foto
  • 6. foto
  • 7. foto
  • 8. foto

Více o hotelu

Popis ubytování

Hotel Extol Inn je ideální místo pro každého, kdo cestuje do Prahy za obchodem, zábavou i turistikou. Leží v klidné části moderní obchodní čtvrti Holešovic a díky výborné dopravní dostupnosti je vzdálen pouze 12 minut od historického centra Prahy.

Hotel je bezbariérový a nekuřácký, disponuje vlastním uzavřeným parkovištěm, restaurací, konferenčními prostory i welness centrem. Hotel nabízí ubytování v celkové kapacitě 285 lůžek v několika typech pokojů (celkem 138 pokojů).

EXTOL INN HOTEL ubytování v hotelu

Hotel nabízí ubytování ve 3 typech pokojů
Pokoje typu EXECUTIVE - jsou vybaveny koupelnou, wc, SAT/TV, telefonem, kávovým setem, žehličkou, fénem a župany, zdarma připojení na internet a hosté mají bezplatný vstup do relaxačního centra
Pokoje typu STANDARD - jsou vybaveny koupelnou, wc, SAT/TV, telefonem a fénem, možností připojení na internet zdarma
Pokoje typu ECONOMY- APARTMÁNY s 2-3 pokoji, které navzájem sdílí koupelnu a wc

Recepce

7:00 -21:30

Gastronomie

snídaně formou bufetu včetně teplé nabídky je zahrnuta v ceně ubytování V hotelu se nachází restaurace, která nabízí českou i mezinárodní kuchyni.

Okolí hotelu a Praha

V blízkém okolí hotelu se nachází veletržní areál Výstaviště Incheba Expo Holešovice, Křižíkova fontána, Mořský svět, Planetárium, Tesla aréna, O2 aréna, Národní galerie - Veletržní palác. V přímém sousedství hotelu můžete navštívit galerii moderního umění DOX, club SASAZU, club Mecca, club a divadlo La Fabrik, Bowlingbar a pro nákupy je k dispozici Holešovická tržnice.

Rezervovat ubytování v EXTOL INN HOTEL - Praha

Nejbližší ubytování v Praze a okolí

Ubytování Praha


Zajímavé weby: dárkové poukazy

Copyright © 2013 - 2024 Ber Ubytování.CZ All Rights Reserved. Obsah