ADALBERT - Praha

  • 3. foto
  • 4. foto
  • 5. foto
  • 6. foto
  • 7. foto
  • 8. foto

Více o hotelu

Popis ubytování

Hotel Adalbert nabízí pobyt v 1000 let starém, stále fungujícím klášteru v přátelské a klidné atmosféře. Hotel disponuje počtem 23 pokojů. Dopřejete si ranní procházku liduprázdnou rozlehlou klášterní zahradou a poté posnídejte vydatnou snídani v ceně ubytování. Hotel má ideální pozici poblíž historického centra i letiště.

Hotel Adalbert se nachází v nejzelenější části Prahy pro romantické toulky. Největší a nejnovější in-line park v Praze se nachází 5 minut od hotelu. Můžete si také pochutnat na vynikající české kuchyni a pivu v staročeské a vyhlášené restauraci Klášterním šenku.

Budete-li si přát, zajistíme Vám vstupenky do divadla, rezervaci v restauraci, nebo zorganizujeme výlet například po českých hradech a zámcích. Mnoho našich klientů také rádo využívá relaxačních programů a masáží. Je samozřejmé, že běžné kancelářské služby patří neoddělitelně k činnosti recepce.

Hotel Adalbert Vám nabízí prostory k pořádání konferencí, školení, symposií a jiných akcí přímo v budově. Pro setkání většího rozsahu se využívá přilehlého křídla Břevnovského kláštera (budova prelatury). Využijete zde cateringových služeb našeho provozovatele, společnosti Intercatering, která rovněž zajistí technické zázemi.

V celém hotelu je k dispozici WiFi připojení zdarma.

ADALBERT ubytování v hotelu

Pokoje jsou komfortně vybavené včetně koupelny se sprchou, WC a bidet. K dispozici je fén na vlasy, minibar ve většině pokojů, satelitní TV a telefon s přímou volbou.

Recepce

Hotelová recepce je Vám k dispozici nepřetržitě a je připravena učinit Váš pobyt co nejpříjemnějším.

Gastronomie

Snídani Hotel Adalbert podává v ceně ubytování. Ta sestává ze širokého výběru cereálií, ovoce, džusů a vždy čerstvého slaného i sladkého pečiva. Pro toho, kdo dává přednost bohatší snídani, máme připraveny rovněž sýry, uzeniny a jednoduchý teplý bufet s míchanými vejci, lahůdkovými minipárečky a opečenou slaninou.
Výběr z mnoha druhů čajů i káv dodá Vaší snídani svou čerstvou vůní tu správnou atmosféru. Vše je Vám k dispozici v čase od 7,00 do 10,00 hodin. Kávu a čaj si můžete nabídnout v průběhu celého dne.
Jestliže máte nějaké speciální dietologické požadavky nebo potřeby, sdělte nám to. Rádi Vám pokud možno vyjdeme vstříc.
Restaurace Klášterní šenk
Staročeský Klášterní šenk se nachází jen několik kroků od hotelu. Patří mezi vyhledávané pražské restaurace, a vy máte možnost přesvědčit se proč. Zda-li je to útulným prostředím, příjemnou obsluhou nebo vyhlášenou kuchyní.

Okolí hotelu a Praha

Hotel se nachází v areálu Břevnovského kláštera benediktinů v Praze-Břevnově. Klášter, společně s Markétskou zahradou je od roku 1958 chráněn jako kulturní památka České republiky. Dalšími nejzajímavějšími turistickými tipy v okolí hotelu Adalbert jsou Pražský hrad, Strahovský klášter, Letohrádek Hvězda, Národní technické muzeum v Praze, Ladronka, Karlův most a jeho Straroměstká a Malostranská mostecká věž.

Rezervovat ubytování v ADALBERT - Praha

Nejbližší ubytování v Praze a okolí

Ubytování Praha


Zajímavé weby: dárkové poukazy

Copyright © 2013 - 2024 Ber Ubytování.CZ All Rights Reserved. Obsah