KRUŠNOHORSKÝ PENZION JAVOR - Horní Blatná

  • 3. foto
  • 4. foto
  • 5. foto
  • 6. foto
  • 7. foto
  • 8. foto

Více o pensionu

Popis ubytování

Jediný certifikovaný penzion v Horní Blatné (3 hvěrdičky superior) na hřebenu Krušných hor v nadmořské výšce 900 m.

Penzion je celý nekuřácký a je vybaven prostornými dvoulůžkovými a čtyřlůžkovými pokoji s vlastním hygienickým zařízením, TV a internetem o celkové kapacitě 20 lůžek. Do přízemí penzionu je bezbariérový přístup. V přízemí je společenská místnost - jídelna, která slouží výhradně ubytovaným a jejíž kapacita je 32 míst. Ve společenské místnosti jsou krbová kamna, knihovna, veřejný počítač s internetem a množství společenských her. Je zde též umístěn nápojový automat, kde je hostům po celý den k dispozici káva, čokoláda, kapučíno, mokačíno i horká voda pro přípravu čaje. . Parkování vozidel v areálu penzionu mimo veřejné komunikace. Z parkoviště je přímo přístup do lyžárny / kolárny, kde je možné uzamknout své sportovní vybavení. K penzionu patří též zahrada a altánek s ohništěm (grilem) kde je možné posedět s přáteli, nebo nechat vyřádit děti.

KRUŠNOHORSKÝ PENZION JAVOR ubytování v pensionu

Všechny pokoje jsou standardně vybavené televizorem, internetem a vlastním hygienickým zařízením v následujících typech: 3 pokoje typu TWIN - to znamená, že jsou vybavenzy 2 samostatnými lůžkami o rozměru 90×200 cm; 3 pokoje typu Double - vybavené dvoulůžkem o velikosti 180×200 cm; 2 rodinné pokoje vybavené dvoulůžkem 180×200 cm a 2 samostatnými lůžky o rozměru 90×200 cm

Recepce

Recepce je standardně otevřena od 8 do 20 hod. Vzhledem k tomu, že majitelé v penzionu bydlí, je možné recepční služby poskytovat po dohodě kdykoliv.

Gastronomie

Jídla domácí české a slovenské kuchyně jsou podávána v jídelně pouze pro ubytované.

Okolí pensionu a Horní Blatná

Penzion leží na hřebeni Krušných hor v malém městečku na náhorní planině v nadmořské výšce 900 m. Jeho poloha je ideální pro zimní sporty - nejbližšší sjezdovka je v 2 km vzdáleném Perninku. Další v Potůčkách - 6 km, nový moderní skiareál Plešivec 6 km a dosažitelný je i Neklid - Boží dar 15 km a Klínovec 18 km. Těsně kolem Blatné vede lyžařská Krušnohorská magistrála - vedoucí větší částí Krušných hor. Tím, že Horní Blatná leží na hřebenu Krušných hor je zajištěno, že běžkařské trasy nemají takové převýšení, aby je nezvládli i slabší lyžaři, nebo děti. Mimo zimu je zde báječné prostředí pro turistiku, cykloturistiku nebo jenom procházky do přírody. Už jenom pobyt v této nadmořské je vysoce účinný proti stresu a syndromu vyhoření o vlivu čistého vzduchu nemluvě. Horní Blatnou prochází 250 km dlouhá cyklistická Krušnohorská magistrála, která poskytuje možnost vyžití cyklistům všech kategorií. Další možností trávení času je návštěna lázní nedalekých Karlových Varů nebo Jáchymova. Nebo jiných historických kulturních či technických pozoruhodností a památek. (např. hrad Loket...)

Rezervovat ubytování v KRUŠNOHORSKÝ PENZION JAVOR - Horní Blatná

Nejbližší ubytování v Horní Blatné a okolí

Ubytování Horní Blatná

 


Zajímavé weby: dárkové poukazy

Copyright © 2013 - 2024 Ber Ubytování.CZ All Rights Reserved. Obsah