HOTEL PIVOVAR - Praha

  • 3. foto
  • 4. foto
  • 5. foto
  • 6. foto
  • 7. foto
  • 8. foto

Více o hotelu

Popis ubytování

Hotel Pivovar nabízí příjemné a cenově dostupné ubytování s rychlým spojením do centra Prahy. Hotel je ideální pro firemní a obchodní klientelu, turistické, studentské a školní skupiny i jednotlivce.

Hotel Pivovar se nachází v klidné části Prahy 9 – Vysočanech s dobrou dostupností do centra Prahy. Metro Vysočanská, stanice tramvaje a autobusu jsou vzdáleny cca 150 od hotelu. Dostupnost do centra Prahy MHD do 15 minut. Důležité orientační body v okolí hotelu: O2 Aréna, PVA výstaviště Letňany, kongresový hotel Clarion.

HOTEL PIVOVAR ubytování v hotelu

Hotel nabízí ubytování ve dvou budovách. Nová, moderní budova nabízí ve dvou patrech 46 moderně zařízených pokojů s vanou v kategorii STANDARD. Druhá, historická budova nabízí 42 stylově zařízených pokojů v kategorii ECONOMY. V obou budovách je hostům k dispozici moderní prostorný výtah. Ve všech pokojích možnost wi-fi připojení zdarma. V hotelové hale se nachází TV se satelitem s internetový koutek.

Recepce

Hotelová recepce je otevřena 24 hodin denně, kde poskytujeme doplňkový prodej nápojů, turistické a další standardní služby vč. praní a čištění prádla, zajišťování transferů z/na letiště a taxi.

Gastronomie

V ceně ubytování je zahrnuta bohatá snídaně formou bufetu, která je servírována od 07:00 do 10:00 hodin. Možnost objednání snídaňových a obědových balíčků. Obědy a večeře je možné objednat ve dvou restauracích nacházejících se v objektu Pivovar.

Rezervovat ubytování v HOTEL PIVOVAR - Praha

Nejbližší ubytování v Praze a okolí

Ubytování Praha

 


Zajímavé weby: dárkové poukazy

Copyright © 2013 - 2019 Ber Ubytování.CZ All Rights Reserved. Obsah