SPORT CLUB SMALTOVNA - Praha

  • 3. foto
  • 4. foto
  • 5. foto
  • 6. foto
  • 7. foto
  • 8. foto

Více o hotelu

Popis ubytování

Sport Club Smaltovna nabízí ubytování v moderních jedno a dvoulůžkových pokojích na klidném okraji Prahy v městské části Praha - Radotín. V budově hotelu se nachází restaurace, bufet a bankomat. Je možné využít i bezplatné hotelové parkoviště. Dostupnost do centra Prahy je velmi dobrá, vlakem 10 min. a autobusem 20 min. , stanice vlaku i autobusu je ca 300 m od areálu hotelu.

Pro příjemné chvíle strávené hraním bowlingu Vám resutarace nabízí 4 profesionální dráhy VOLLMER. V blízkém okolí je možnost rybolovu a pěší turistiky.

U hotelu je možno parkovat na parkovišti. Restaurace Sport Club Smaltovna nabízí možnost zajištění oslav, školení, bowlingových turnajů, rautů a venkovního grilování. U hotelu je k dispozici dětské hřiště. Ubytování se psy je možné.

Pracovníci hotelu vám vždy ochotně pomohou či poradí.

SPORT CLUB SMALTOVNA ubytování v hotelu

Všechny pokoje jsou vybaveny standardním příslušenstvím a zařízeny moderním nábytkem. Některé z pokojů mají vlastní balkon. Vybavení: internet, koupelna se sprchou, WC na pokoji, TV SAT, nekuřácké pokoje.

Gastronomie

Restaurace s kapacitou 40 osob nabízí široký výběr minutek. K vybavení restaurace patří velkoplošná televize, DVD, video a satelit.

Rezervovat ubytování v SPORT CLUB SMALTOVNA - Praha

Nejbližší ubytování v Praze a okolí

Ubytování Praha

 


Zajímavé weby: dárkové poukazy

Copyright © 2013 - 2024 Ber Ubytování.CZ All Rights Reserved. Obsah