HOTEL HAŠTAL PRAGUE OLD TOWN - Praha

  • 3. foto
  • 4. foto
  • 5. foto
  • 6. foto
  • 7. foto
  • 8. foto

Více o hotelu

Popis ubytování

Luxusní 4 hvězdičkový Hotel Haštal Prague Old Town se nachází v centru Starého Města, je tudíž ideálním výchozím bodem pro všechny, kteří chtějí objevovat Prahu, protože ke všem významným památkám se lze pohodlně dostat pěšky. Romantická atmosféra Haštalského náměstí a přilehlých ulic vytváří oázu klidu v jinak rušném centru města.

V roce 2008 a 2009 získal Hotel Haštal Prague Old Town**** od společnosti Bookassist titul „Nejlépe prodávající nezávislý hotel v České republice“. Tento hotel je spravován již třetí generací rodiny, která ho založila již v roce 1912. Objevte kouzlo nově zrekonstruované restaurace v secesním stylu. Hotelová restaurace nabízí vynikající jídlo a skvělou obsluhu v krásném, klidném prostředí. Zkušení barmani Vám rádi připraví skvělé míchané nápoje a výtečnou kávu nebo čaj. Hotel Haštal Prague Old Town je rovněž první český nezávislý hotel, který začal podporovat nadační fond UNICEF. Za každého přihlášeného hosta věnuje hotel 1EUR ve prospěch dětí z celého světa. Pro hosty, kteří by také chtěli přispět, je v recepci hotelu k dispozici kasička, zřízená společností UNICEF pro tento účel. Hotel nabízí ubytování v 31 pokojích standardně vybavených vlastní koupelnou, klimatizací a WIFI zdarma. K dalšímu vybavení hotelu patří hotelová restaurace s barem, WIFI ve všech společných prostorách hotelu. Hosté si v tomto hotelu mohou půjčit zdarma notebook. Hlídané parkování je hotelovým hostům k dispozici po předchozí rezervaci v podzemních garážích nedalekého obchodního domu KOTVA za poplatek 550 Kč/den (běžná cena je 790 Kč /den). Hosté mohou využít prostory hotelu také pro pořádání schůzek, konferencí nebo banketů a jiných společenských událostí. Nově mohou hosté hotelu využít i služeb Zen Asian Wellness Centre, které je v sousední budově. Odborný asijský personál zde nabízí masáže a další relaxační procedury v tradičním asijském duchu. Recepční Vám rádi podají další informace k těmto službám.

HOTEL HAŠTAL PRAGUE OLD TOWN ubytování v hotelu

Hotel Haštal Prague Old Town nabízí ubytování v 31 pokojích typu Standard, Comfort nebo Exclusive. Snídaně je zahrnuta v ceně ubytování. Všechny pokoje jsou standardně vybaveny: vlastní koupelnou vysoušečem vlasů minibarem klimatizací satelitní televizí telefonem s přímou volbo WIFI zdarma psacím stolem konferenčním stolkem a křeslem

Recepce

Non-stop recepce Nejdřívější příhlášení v hotelu: 2 PM Nejpozdější odhlášení v hotelu: 12 AM

Gastronomie

Hotelová restaurace Haštal & Cocktail Bar, která se nachází v přízemí, je v provozu denně od 11:00 do 23:00. kapacita 60 míst 5% sleva pro hotelové hosty široká nabídka specialit domácí i zahraniční kuchyně, velký výběr alkoholických i nealkoholických nápojů v letních měsících je v provozu zahradní restaurace snídaně je podávána formou švédských stolů od 7:00 do 11:00

Okolí hotelu a Praha

Zajímavá místa v okolí: Karlův most (5 min. chůze) : tento most ze 13. století zajisté patří k tomu nejkrásnějšímu, co lze v Praze navštívit. Vzhledem k tomu, že je zde většinou hodně lidí, doporučujeme těm, kteří si chtějí užít tajemnou atmosféru tohoto jedinečného místa s pohádkovým výhledem na město, vydat se sem v noci nebo v brzkých ranních hodinách. Staroměstské náměstí (3 min. chůze) : je obklopené starobylými budovami a majestátními kostely, patří k nejkrásnějším místům střední Evropy. Nachází se zde také unikátní orloj. Pražský Hrad (15 min. Chůze) : tento majestátní hrad tvoří dominantu Prahy a kromě seznámení se s historií Českého království se zde nabízí i nejkrásnější výhled na celé město. Židovské Město (1 min. Chůze) : tato starobylá čtvrť je plná tajemství skrytých v synagogách a hřbitovech Václavské náměstí (5 min. chůze) : tento široký bulvár se pne středem města jako tepna. Najdete zde mnoho obchodů, restaurací, barů a klubů. Prašná brána a Obecní Dům (2 min. chůze) : Obecní dům patří bezesporu k perlám secesního stylu, nachází se zde také Muzeum Alfonse Muchy.

Rezervovat ubytování v HOTEL HAŠTAL PRAGUE OLD TOWN - Praha

Nejbližší ubytování v Praze a okolí

Ubytování Praha

 


Zajímavé weby: dárkové poukazy

Copyright © 2013 - 2019 Ber Ubytování.CZ All Rights Reserved. Obsah