AREÁL BOTANIKA - Horní Bezděkov

  • 3. foto
  • 4. foto
  • 5. foto
  • 6. foto
  • 7. foto
  • 8. foto

Více o hotelu

Popis ubytování

Areál Botanika je ideálním místem pro pořádání společenských akcí: svateb, promocí, večírků, podnikových setkání, zahradních slavností nebo prezentací firem. Dominantou areálu je zastřešený letní altán (100 míst k sezení) se zahradním grilem, krbem a udírnou.

Prvními majiteli pozemků v obci Horní Bezděkov byli Anna a Karel Novákovi, kteří mezi světovými válkami provozovali stáčírnu piva a restauraci v nedalekém Újezdu pod Kladnem. Kvalita zdejší kuchyně byla natolik vyhlášená, že se sem chodili stravovat i zaměstnanci kladenské hutě POLDI.

Těsně před druhou světovou válkou postavili manželé Novákovi v Horním Bezděkově vilu, kam přesunuli takéstáčírnu piva, a zřídili si zde malé hospodářství. Během války se sem přestěhovala celá rodina. Až do začátku 60. let tu manželé společně se synem Karlem a snachou Ludmilou hospodařili.

Po nucené kolektivizaci a vstupu do JZD začalo hospodářství Novákových chátrat, jelikož finančních prostředků se nedostávalo ani na běžnou údržbu.

Po roce 1968 začala rodina krátce podnikat v dopravě. V nadcházejícím období tak pokračovala devastace celého hospodářství.
Po revoluci v roce 1989 celý objekt i s pozemky zdědili bratři Jaroslav a Karel Novákovi. Jaroslav začal podnikat v oblasti cestovního ruchu a gastronomii v Praze. V roce 1992 se pustil do opravy vily a v roce 1994 se stal spoluzakladatelem firmy Vyšehrad 2000 s. r. o. , která odkoupila zbývající objekty v nynějším areálu od bratra Karla.

V roce 2007 byl Areál Botanika kompletně zrekonstruován a upraven do své současné podoby tak, aby mohl svým hostům poskytnout maximální komfort i sportovní vyžití.

AREÁL BOTANIKA ubytování v hotelu

Kapacita ubytování čítá 100 lůžek ve třech samostatných objektech. Prvním z nich je Hotel Botanika ****, který nabízí čtrnáct pokojů. Vila Botanika **** disponuje celkem pěti apartmá. V nově postaveném Golf hotelu je 18 pokojů.

Všechny pokoje v původní ubytovací části jsou vybaveny minibarem a televizí se satelitním příjmem. V recepci je k dispozici počítač se stálým připojením k internetu.

Gastronomie

Samozřejmou součástíAreálu Botanika jestylová restaurace s pestrou nabídkoumezinárodní kuchyně a grilovaných specialit. Hosté mohou sledovat umění našich kuchařů a případně se na přípravě svého pokrmu aktivně podílet. Restaurace je denně otevřena jen přes hlavní turistickou sezonu.

Pro zvláštní příležitosti, jako jsou svatby, firemní večírky a jiné společenské události, je připraven venkovní altán s krbem, grilem a udírnou o kapacitě 100 míst.

Okolí hotelu a Horní Bezděkov

Kouzelné okolí areálu je jako stvořené pro pěší turistiku čiprojížďky na horském kole, rybaření i jízdy na koni. Namilovníky sportu přímo v Areálu Botanika čeká:

Tenisový kurt venkovní
Tenisový kurt v kryté hale

Devítijamkové golfové hřiště
Golfový Driving Range
Lanové centrum – adrenalinový sport (na objednávku předem)
Cykloturistika
Projížďka na koni

Rezervovat ubytování v AREÁL BOTANIKA - Horní Bezděkov

Nejbližší ubytování v Horním Bezděkově a okolí

 


Zajímavé weby: dárkové poukazy

Copyright © 2013 - 2021 Ber Ubytování.CZ All Rights Reserved. Obsah