HOTEL OSTAŠ - Praha

  • 3. foto
  • 4. foto
  • 5. foto
  • 6. foto
  • 7. foto
  • 8. foto

Více o hotelu

Popis ubytování

Jsme malý rodinný hotel, kde se budete cítit přirozeně a pokud máte jakýkoliv požadavek, řešíme ho individuálně a vždy ke spokojenosti hosta, což je pro nás priorita. Navíc to máte kousek do centra, do hospod a na nákupy!

Rodinný hotel Ostaš se nachází ve čtvrti Praha 3 – Žižkov, v Orebitské ulici č. 8. Jeho výhodná poloha je dobrým výchozím bodem jak za krásami starobylé Prahy, tak za kulturou, kterou je hlavní město protkáno doslova na každém kroku.

Hotel Ostaš nabízí ubytování ve 4 jednolůžkových pokojích, 26 dvoulůžkových (z toho polovina je vybavena přistýlkou pro třetí osobu) a 2 apartmánech. Všechny pokoje jsou vybaveny TEL, TV, SAT, sociálním zařízením se sprchou a WC.

Restaurace je v uzavřena, ale můžeme vám doporučit skvělá místa na snídani i na večeři. Recepce je otevřena v denní dobu. Hotel je částečně samoobslužný. Hotel není bezbariérový.

HOTEL OSTAŠ ubytování v hotelu

Hotel Ostaš nabízí ubytování ve 4 jednolůžkových pokojích, 26 dvoulůžkových (z toho polovina je vybavena přistýlkou pro třetí osobu) a 2 apartmánech.

Všechny pokoje jsou vybaveny telefonem, TV, sociálním zařízením se sprchou a WC. Na recepci je možné si zapůjčit fén či rychlovarnou konvici. Své cennosti si prosím ukládejte do trezoru umístěného v zázemí recepce.

WiFi připojení je ve většině pokojů, heslo dostanete na recepci. Připojení je bezplatné.

Pokud cestujete s malým dítětem do 3 let, nemá nárok na lůžko, ale náš hotel Vám s radostí poskytne dětskou postýlku.

Recepce

Na recepci Vám rádi poskytnou informace ohledně spojení do centra, doporučí návštěvy zajímavých akcí a atrakcí v okolí nebo nabídnou doplňkový sortiment k občerstvení. Recepce je otevřena v denní dobu a v případě potřeby je k dispozici na telefonním čísle.

Gastronomie

V současné době je restaurace uzavřena.

Okolí hotelu a Praha

V samém srdci Prahy je nespočet kulturního a relaxačního vyžití, stačí si vybrat. Chcete si po dlouhém dni na nohou dopřát masáž nebo si naopak zasportovat? Hledáte lékárnu, obchod s potravinami nebo směnárnu? Naši zaměstnanci na recepci Vám doporučí nejbližší provozovnu.

Hotel se nachází v městské části Praha 3 - Žižkov u parku Vítkov, který je protkán hustou sítí procházkových stezek, které Vás dovedou k Památníku národního osvobození, charakteristické jezdecké soše Jana Žižky nebo k Muzeu odboje a armády ČR. Na Staroměstské a Václavské náměstí se z hotelu dostanete během pár minut chůze. Dopravit se tam samozřejmě můžete také MHD, autobusová a tramvajová zastávka stojí jen pár kroků od hotelu.

Pro české hosty nemusíme představovat Žižkovské divadlo Járy Cimrmana, které je od hotelu pár minut pěšky.

Rezervovat ubytování v HOTEL OSTAŠ - Praha

Nejbližší ubytování v Praze a okolí

Ubytování Praha


Zajímavé weby: dárkové poukazy

Copyright © 2013 - 2024 Ber Ubytování.CZ All Rights Reserved. Obsah