HOTEL BALKÁN - Praha

  • 3. foto
  • 4. foto
  • 5. foto
  • 6. foto
  • 7. foto
  • 8. foto

Více o hotelu

Popis ubytování

Hotel Anette se nachází v příjemné lokalitě Prahy 5 nedaleko Vltavského nábřeží. Náš rodinný hotel nabízí comfortní ubytování v jednolůžkových, dvoulůžkových, třílůžkových a čtyřlůžkových pokojích. Pokoje jsou vybaveny sprchou, WC, telefonem, sejfem, TV s rozhlasovým příjmem. V hotelu Anette je možné takévyužít saunu s relaxačním prostorem, dále pak hernu, kde je prostor pro malé privátní oslavy. K hotelu také patří restaurace, která nabízí výbornou mezinárodní kuchyni. V hotelu je také možné platit kreditní kartou. Hotel akceptuje tyto kreditní karty: VISA, EC/MC. Recepce 24/7.

HOTEL BALKÁN ubytování v hotelu

Hotel Anette nabízí jednolůžkové, dvoulůžkové, třílůžkové a čtyřlůžkové pokoje. Možné je se ubytovat v apartmánu, který je složen z obývacího pokoje, ložnice a koupelny. Cena za pokoje je uvedena včetně snídaně.

Recepce

24 hodin denně

Gastronomie

K hotelu Anette patří také restaurace. Ta nabízí tradiční česká jídla. Restaurace je vhodná také pro uspořádání rodinných oslav, firemních akcí, svateb, promocí a podobně.

Okolí hotelu a Praha

Hotel Anette se nachází nedaleko nábřeží Vltavy. Na druhé straně Vltavy se nachází Karlovo Náměstí, Botanická zahrada Univerzity Karlovy či Vyšehrad. Při příjemné procházce po Vltavském nábřeží se Vám naskytne pohled na Pražský hrad a mnoho pamětihodností.

Rezervovat ubytování v HOTEL BALKÁN - Praha

Nejbližší ubytování v Praze a okolí

Ubytování Praha


Zajímavé weby: dárkové poukazy

Copyright © 2013 - 2024 Ber Ubytování.CZ All Rights Reserved. Obsah