HOTEL ANDĚL - Praha

  • 3. foto
  • 4. foto
  • 5. foto
  • 6. foto
  • 7. foto
  • 8. foto

Více o hotelu

Popis ubytování

Hotel Anděl se nachází v centru Prahy, v místech, kde se jedinečným způsobem snoubí historie s moderní architekturou a nabízí ubytování v 31 komfortně zařízených jedno-, dvou- a třílůžkových pokojích.

Budova hotelu, postavená na přelomu tohoto století v původním stylu klasicismu, byla kompletně zrenovována (1999/2001) a byl jí tak navrácen její původní lesk, aniž by byly narušeny historické elementy stavby. Díky své poloze je Hotel Anděl ideálním výchozím bodem pro nejrůznější aktivity. Bezprostřední blízkost stanice metra a tramvají Vám umožní dopravit se během několika málo okamžiků k nejvýznamnějším a nejnavštěvovanějším místům historické části Prahy jako jsou Václavské náměstí, Staroměstské náměstí, Karlův most či Královská cesta a to v časovém rozmezí 5 až 10 minut.

Bezbariérový přístup do hotelu a restaurace je samozřejmostí, stejně jako i výtah do všech podlaží budovy. Dále nabízíme 1 bezbariérový pokoja 5 pokojů pro alergiky. Vaše auto můžete bezplatně zaparkovat přímo před budovou hotelu, popřípadě využít služeb hlídaného parkoviště v blízkosti hotelu. Snídaně formou švédských stolů v naší hotelové restauraci zaručuje příjemný start Vašeho dne.

HOTEL ANDĚL ubytování v hotelu

Teplé, slunečné tóny, milé detaily a individuální přístup k hostům příjemně dotvářejí atmosféru tohoto *** hotelu, vedeného rodinou Ullmann. K dispozici Vám nabízíme 31 komfortně zařízených jednolůžkových, dvoulůžkových a třílůžkových pokojů s možností přistýlky. Všechny pokoje jsou zařízeny v elegantně moderním stylu a k jejich vybavení patří telefon s přímou provolbou, internetová přípojka, barevný televizor (SAT-TV, více než 400 stanic), minibar, radio a požární alarm. Luxusní vybavení koupelen (mramorové umyvadlo, fén, samostatný telefon, podlahové vytápění) jistě uspokojí i náročnější klientelu.

telefon, internetová přípojka, SAT-TV, minibar, radio a požární alarm. Restaurace. Parkoviště. Internet zdarma.

Recepce

24 hodin

Okolí hotelu a Praha

V blízkém okolí tohoto šarmantního hotelu naleznete mezi jinými i vilu Bertramka, tradiční pivovar Staropramen a nákupní a zábavní centrum "Nový Smíchov".

Rezervovat ubytování v HOTEL ANDĚL - Praha

Nejbližší ubytování v Praze a okolí

Ubytování Praha

 


Zajímavé weby: dárkové poukazy

Copyright © 2013 - 2024 Ber Ubytování.CZ All Rights Reserved. Obsah