PENZION MAŠEK - Cheb

  • 3. foto
  • 4. foto
  • 5. foto
  • 6. foto
  • 7. foto
  • 8. foto

Více o pensionu

Popis ubytování

Penzion MAŠEK se nachází ve vilové čtvrti cca 20 min. pěšky od středu města Cheb a nabízí vám pohodlné ubytování v příjemné rodinné atmosféře.

Penzion MAŠEK se nachází ve vilové čtvrti kde budete mít na dosah okouzlující přírodu, mnoho turistických zajímavostí i centrum Chebu s veškerou nabídkou kulturních akcí, volnočasových aktivit, obchodních příležitostí a dalších služeb. cca 20 min. pěšky od středu města Cheb a nabízí vám pohodlné ubytování v příjemné rodinné atmosféře.

Pro hosty zdarma bezdrátové připojení k internetu zdarma v celém objektu a uzavřené parkoviště.

Pro zpříjemnění pobytu a k přípravě lehkého občestvení je klientům k dispozici zázemí společenské místnosti, která je vybavena ledničkou, mikrovlnkou, kávovarem, varnou konvicí apod. , také je zde možnost pořádání menších hudebních večírků, svateb a dalších oslav k různým příležitostem.

PENZION MAŠEK ubytování v pensionu

Každý pokoj je vybaven sprchou, WC a rádiem. K dispozici jsou 3 dvoulůžkové (možnost přistýlky) a 1 třílůžkový pokoj. Apartmán (1× dvoulůžkový, 1× třílůžkový) je vybaven: sprchou, toaletou, kuch. koutem. Ve společenském sále je k dispozici bar a TV+SAT. Možnost zapůjčení TV na pokoj.

Gastronomie

Kromě ubytování dále nabízí snídaně a po předchozí domluvě také večeře.

Okolí pensionu a Cheb

Okolí je vhodné pro turistiku, cykloturistiku. Možnost zajištění jízdy na koních. V okolí je možné využít nabídky: ricochet, bazén, bowling, kino, sauna, solárium. Plochy pro sportovní využití: stolní tenis, basketbal. koš, ruské kuželky, petangue a míčové hry.

Rezervovat ubytování v PENZION MAŠEK - Cheb

Nejbližší ubytování v Chebu a okolí

Ubytování Cheb

 


Zajímavé weby: dárkové poukazy

Copyright © 2013 - 2024 Ber Ubytování.CZ All Rights Reserved. Obsah