HOTEL LUDMILA - Mělník

  • 3. foto
  • 4. foto
  • 5. foto
  • 6. foto
  • 7. foto
  • 8. foto

Více o hotelu

Popis ubytování

Hotel Ludmila se nachází na okraji malebného historického města Mělník, proslulého vínem, vinicemi, vinobraním, soutokem největších českých řek s krásnou vyhlídkou, zámkem a sklepními degustacemi a rozsáhlými a jen částečně neodhalenými sklepeními pod centrem města.  

Hotel Ludmila se nachází na okraji malebného Mělníka, pouhých 19 km od Prahy. Hotel nabízí celkem 70 pokojů v několika kategoriích, vlastní transfer na/z letiště, do/z centra Prahy i po okolí Mělnicka, restauraci s bowlingovými drahami a velkou letní terasou s možností grilování. Dále disponuje stylovým sklípkem, 4 konferenčními místnostmi a vlastní půjčovnou kol a dětským hřištěm. V areálu si můžete zahrát bowling, šipky, billiard, minigolf, petanque a croquet. Sousední sportovní areál s fotbalovým hřištěm, atletickou dráhou, nafukovací halou, tělocvičnou, kurty na volejbal, tenis a hřištěm na házenou. Dobrá dostupnost všech důležitých památek, hradů a zámků, přírodních jezer s nabídkou vodních sportů, umístění na velmi frekventované polabské cyklostezce, CHKO Kokořínsko, dobrá dostupnost českého klenotu Prahy (19 km) i výhled na památnou horu Říp, propůjčují tomuto místu ideální podmínky pro různá setkání.

Snídaně formou bohatého buffet včetně ovocného a dietního koutku je zahrnuta v ceně ubytování. Ve všech prostorách je hostům k dispozici zdarma wifi a internetový koutek. Parkoviště pro osobní auta i autobusy je k dispozici rovněž zdarma.  

HOTEL LUDMILA ubytování v hotelu

Hotel Ludmila  Vám nabízí ubytování v 70 útulných dvou a třílůžkových pokojích typu Economy, Standard a Business. Všechny pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, bezdrátovým připojením k internetu a telefonem, některé pak televizí se satelitním příjmem. Snídaně jsou podávány formou bufetu. Hotel se také specializuje na organizaci svatebních hostin a pořádání meetingů. Další službou je zajištění kompletního cateringu jak v prostorách hotelu, tak i mimo něj. Dále si zde můžete zahrát bowling na profesionálních drahách, minigolf, kulečník i stolní fotbálek. Venkovní hřiště můžete využít na pétanque nebo croquet. Hotel také nabízí pronájem mikrobusu nebo auta a zapůjčení profi turistických UNI kol.

Recepce

6:00 - 23:00 (23:00 -6:00 noční recepční)

Gastronomie

Plzeňská restaurace "U Ludmily" nabízí příjemné posezení (v létě na zahrádce), 4 dráhový plně automatický bowling, stolní fotbálek, jukebox, šipky a kulečník. Můžete se těšin na širokou nabídku nápojů, vína mělnická i moravská a převážně českou kuchyni.  
Prostory restaurace a baru jsou svou kapacitou (až 150 míst) a netradičním propojení bowlingu s restaurací ideální místem pro pořádání různých firemních akcí, večírků a společenských akcí všeho druhu. Při větším počtu hostů je možné připojit sklípek a konferenční prostory.  

Okolí hotelu a Mělník

Město leží na soutoku 2 největších českých řek Labe a Vltavy, pouhých 19 km od Prahy. Renesanční mělnický zámek a sousední gotický kostel Sv. Petra a Pavla lákají na prohlídku krásných interiérů a sklepů spojenou s ochutnávkou vín ze sklepů Lobkowiczů, na prohlídku kostnice a vyhlídku na soutok nebo posvátnou horu Říp. S postupným odhalováním hlubokého mělnického podzemí můžete sledovat, jak se odkrývá rozsáhlý chodbový systém v hloubce 8 – 10 metrů pod povrchem nebo si prohlédnout nejširší studnu v České republice.

V okolí se nachází hora Říp, krásná zákoutí rozsáhlé chráněné krajinné oblasti kaňonovitého charakteru Kokořínska, hrad Kokořín, skalní obydlí, slavné Pokličky, spousta rybníků a potůčků jsou ideálním cílem pro milovníky cyklistiky a pěší turistiky.   Blízkost Prahy a okolí plné historie, památek, úchvatné přírody, vinic, přírodních polabských jezer, vybízí k návštěvě a výletům po celý rok.

Rezervovat ubytování v HOTEL LUDMILA - Mělník

Nejbližší ubytování v Mělníku a okolí

Ubytování Mělník

 


Zajímavé weby: dárkové poukazy

Copyright © 2013 - 2021 Ber Ubytování.CZ All Rights Reserved. Obsah