BOHEMIA APARTMENTS PRAGUE CENTRE - Praha

  • 3. foto
  • 4. foto
  • 5. foto
  • 6. foto
  • 7. foto
  • 8. foto

Více o apartmánu

Popis ubytování

Bohemia Apartments Prague Centre - V budově se nachází 5 moderních apartmánů se 2-3 ložnicemi s celkovou výměrou 65-90 m2. V přízemí budovy je umístěna kavárna se zahrádkou.

Některé apartmány mají terasu do dvora. Apartmány se skládají vždy z obývacího pokoje, ložnice, koupelny s toaletou a plně vybavené kuchyně. Počet ložnic a koupelen včetně jeich vybavení se liší dle jednotlivých apartmánů. Apartmány jsou umístěny v historické budově ve Vodičkově ulici jen pár minut chůze z Václavského náměstí. Kapacita apartmánů je 4-8 osob dle dispozice. Apartmány se skládají vždy z prostorného obývacího pokoje. Každá ložnice je vzbavena manželskou postelí anebo jednolůžky s nočními stolky a skříní. Koupelny jsou vybaveny umyvadlem se zrcadlem a dále sprchovým koutem nebo vanou a toaletou. Kompletně vybavená kuchyň s myčkou je součástí obývacího pokoje. V každém apartmánu je k dispozici televize, CD/DVD přehrávač, rádio s MP3 a satelit. V apartmánech je umístěna pračka se stojanem na sušení prádla. K dispozici je vysoušeč na vlasy, žehlící prkno a žehlička.

BOHEMIA APARTMENTS PRAGUE CENTRE ubytování v apartmánu

Vodičkova č. 2 - druhé patro, 1× dvojlůžko, 2× jednolůžko, 2× přistýlka
Vodičkova č. 4 - třetí patro, 2× dvojlůžko, 1× sofa-dvojlůžko, 2× přistýlka
Vodičkova Grand Exclusive - druhé patro, 2× dvojlůžko, 1× jednolůžko, 1× sofa-dvojlůžko, 1× přistýlka
Ložní prádlo, mýdlo, toaletní papír a ručníky jsou součástí servisu.

Recepce

V budově není recepce a proto je třeba před příjezdem kontaktovat hotel ohledně domluvení termínu příjezdu. Personál vždy čeká v dohodnutý čas na hosty přímo v apartmánu. Extra poplatek za pozdní příjezdy po 21.00 hod je 350, -Kč nebo 15 EUR.

Gastronomie

V přízemí budovy je umístěna kavárna, v okolí se nachází mnoho dalších vyhlášených restaurací jako např. Novoměstský pivovar, U Fleků, Trilobit, Café Colore a mnoho dalších. Hned před budovou se nachází Mc Donald.

Okolí apartmánu a Praha

Veškeré turistické atrakce (Karlův most, Staroměstké náměstí, Václavské náměstí, Židovské město, Jungmannovo náměstí... atd) max. 15 minut chúzí. Pražský Hrad cca 30-45 chúzí.
Nákupy: Shopping Gallery Myšák, Tommy Hilfiger, Levi´s, This & That, Burton, North Face, Adidas, Yves Rocher, Marlboro Classics, Diesel. Zábava: Lucerna Music Bar, kino Lucerna, kino Světozor, Divadlo Komedie, Divadlo ABC, Duplex club, U Sudu - vinárna, Novoměstský pivovar.

Rezervovat ubytování v BOHEMIA APARTMENTS PRAGUE CENTRE - Praha

Nejbližší ubytování v Praze a okolí

Ubytování Praha


Zajímavé weby: dárkové poukazy

Copyright © 2013 - 2018 Ber Ubytování.CZ All Rights Reserved. Obsah