HOTEL DOLCE VILLA - Praha

  • 3. foto
  • 4. foto
  • 5. foto
  • 6. foto
  • 7. foto
  • 8. foto

Více o hotelu

Popis ubytování

Hotel Dolce Villa nabízí pohodlné ubytování v klidné pražské čtvrti nedaleko letiště Ruzyně. Naši hosté mohou využít 21 dvoulůžkových pokojů a 6 apartmánů. Standardním vybavením je vlastní sociální zařízení, telefon s přímou provolbou, TV + SAT, trezor a minibar. V objektu je možné využít wi-fi připojení k internetu (i na všech pokojích).
K dispozici je zde 6 konferenčních salonků o maximální kapacitě 100 osob. V ceně pronájmu salonku je veškerá projekční technika, ozvučení, flipchart, wi-fi připojení k internetu a vše potřebné pro konference a prezentace.
Velmi pěkné architektonické řešení všech prostor vytváří atraktivní prostředí pro společenské akce – firemní večírky, svatby, promoce, významná životní jubilea.
Na své si u nás přijdou i milovníci pasivního sportu a na dvou plazmových televizích si mohou vychutnat projekce sportovních přenosů.

K dispozici je také vyhlášená hotelová restaurace Burger Bar, která nabízí pokrmy české i mezinárodní kuchyně a přes léto klidnou záhradku.

Hotel Dolce Villa nabízí pohodlné ubytování v klidné pražské čtvrti Nebušice. Naši hosté mohou využít 21 dvoulůžkových pokojů a 6 apartmánů. Standardním vybavením je vlastní sociální zařízení, telefon s přímou provolbou, TV + SAT, trezor a minibar. V objektu je možné využít bezdrátového připojení k internetu.
Pro vaše firemní akce je k dispozici 6 konferenčních salonků o maximální kapacitě 100 osob. V ceně pronájmu salonku je veškerá projekční technika, ozvučení, flipchart, wi-fi připojení k internetu a vše potřebné pro konference a prezentace.

Recepce

Recepce hotelu Dolce Villa je otevřena 24 hodin denně.

Gastronomie

Po celý den jsou hostům k dispozici prostory restaurace Burger Bar, vinárny i venkovní zahrádky.
V ceně ubytování není zahrnuta snídaně, snídani lze dokoupit a je servírována formou bufetu s bohatým výběrem z teplé a studené kuchyně. Cena snídaně v případě rezervace předem je 150 Kč, snídani lze také dokoupit přímo v hotelu za cenu 225 Kč

.

Okolí hotelu a Praha

V těsném sousedství se nachází přírodní park Šárka, který nabízí mnoho sportovně-relaxačních aktivit turistika, cyklistika, outdoorové aktivity.
Studio Namaste nabízí cvičení na gymnastických míčích, powerjógu, pilates či cvičení pro těhotné. Přijďte se poradit ohledně zdravého životního stylu.
Čtyřdráhový bowling nabízí zábavu pro všechny věkové kategorie. Naproti hotelu můžete využít 4 tenisové kurty s antukovým povrchem, víceúčelové sportovní hřiště fotbal, házená, atletika či sportovní halu.

Rezervovat ubytování v HOTEL DOLCE VILLA - Praha

Nejbližší ubytování v Praze a okolí

Ubytování Praha

 


Zajímavé weby: dárkové poukazy

Copyright © 2013 - 2023 Ber Ubytování.CZ All Rights Reserved. Obsah