HOTEL DOLCE VILLA - Praha

  • 3. foto
  • 4. foto
  • 5. foto
  • 6. foto
  • 7. foto
  • 8. foto

Více o hotelu

Popis ubytování

Hotel Dolce Villa nabízí pohodlné ubytování v klidné pražské čtvrti nedaleko letiště Ruzyně. Naši hosté mohou využít 21 dvoulůžkových pokojů a 6 apartmánů. Standardním vybavením je vlastní sociální zařízení, telefon s přímou provolbou, TV + SAT, trezor a minibar. V objektu je možné využít wi-fi připojení k internetu (i na všech pokojích).
K dispozici je zde 6 konferenčních salonků o maximální kapacitě 100 osob. V ceně pronájmu salonku je veškerá projekční technika, ozvučení, flipchart, wi-fi připojení k internetu a vše potřebné pro konference a prezentace.
Velmi pěkné architektonické řešení všech prostor vytváří atraktivní prostředí pro společenské akce – firemní večírky, svatby, promoce, významná životní jubilea.
Na své si u nás přijdou i milovníci pasivního sportu a na dvou plazmových televizích si mohou vychutnat projekce sportovních přenosů.

K dispozici je také vyhlášená hotelová restaurace Burger Bar, která nabízí pokrmy české i mezinárodní kuchyně a přes léto klidnou záhradku.

Hotel Dolce Villa nabízí pohodlné ubytování v klidné pražské čtvrti Nebušice. Naši hosté mohou využít 21 dvoulůžkových pokojů a 6 apartmánů. Standardním vybavením je vlastní sociální zařízení, telefon s přímou provolbou, TV + SAT, trezor a minibar. V objektu je možné využít bezdrátového připojení k internetu.
Pro vaše firemní akce je k dispozici 6 konferenčních salonků o maximální kapacitě 100 osob. V ceně pronájmu salonku je veškerá projekční technika, ozvučení, flipchart, wi-fi připojení k internetu a vše potřebné pro konference a prezentace.

Recepce

Recepce hotelu Dolce Villa je otevřena od 7:00 do 22:00.

Gastronomie

Po celý den jsou hostům k dispozici prostory restaurace Burger Bar, vinárny i venkovní zahrádky.
V ceně ubytování není zahrnuta snídaně, snídani lze dokoupit a je servírována formou bufetu s bohatým výběrem z teplé a studené kuchyně. Cena snídaně v případě rezervace předem je 190 Kč, snídani lze také dokoupit přímo v hotelu za cenu 250 Kč

.

Okolí hotelu a Praha

V těsném sousedství se nachází přírodní park Šárka, který nabízí mnoho sportovně-relaxačních aktivit turistika, cyklistika, outdoorové aktivity.
Čtyřdráhový bowling nabízí zábavu pro všechny věkové kategorie. Naproti hotelu můžete využít 4 tenisové kurty s antukovým povrchem, víceúčelové sportovní hřiště fotbal, házená, atletika či sportovní halu.

Rezervovat ubytování v HOTEL DOLCE VILLA - Praha

Nejbližší ubytování v Praze a okolí

Ubytování Praha

 


Zajímavé weby: dárkové poukazy

Copyright © 2013 - 2024 Ber Ubytování.CZ All Rights Reserved. Obsah