LÁZEŇSKÝ DŮM TŘI LILIE - Františkovy Lázně

  • 3. foto
  • 4. foto
  • 5. foto
  • 6. foto
  • 7. foto
  • 8. foto

Více o hotelu

Popis ubytování

Boutique & Spa Hotel Tři lilie s jedinečnou atmosférou leží přímo v srdci Františkových Lázní.

Komfortní hotel v nejlepší lokalitě. HOTELOVÉ ZAŘÍZENÍ A SLUŽBY: - 21 dvoulůžkových pokojů - 8 jednolůžkových - 1 apartmán - 1 exklusivní Prezidentské apartmá - Výtah - Hlídané parkoviště * - Hotelová kavárna s terasou s výhledem na promenádu - Historické nádvoří s relaxačním prostorem a lehátky - Internetový koutek, Office Service, denní tisk v NJ * - Praní a žehlení prádla * - Kulturní akce * - Pro více než 200 let, je Boutique & Spa Hotel Tři Lilie známý svými službami na nejvyšší úrovni. Vybavení pokojů: - dobový nábytek - Sprcha nebo vana, nebo obojí - Toaleta, Bidet - Vysoušeč vlasů - Župan - Telefon - Přístup k internetu - LCD TV s mezinárodními kanály - Minibar a trezor Pokoje Superior mají balkon jako standard. Apartmány jsou vybaveny dvěma nebo třemi balkony (Presidentské apartmá) a jsou vybaveny LCD TV jak v obývacím pokoji, tak v ložnici. Každý apartmán má jedno parkovací místo zdarma.

LÁZEŇSKÝ DŮM TŘI LILIE ubytování v hotelu

Hotel nabízí 8 jednolůžkových pokojů, 21 dvoulůžkových pokojů, 1 apartmá a 1 exklusivní presidentské apartmá. Pokoje jsou vybaveny stylovým nábytkem, sprchou nebo vanou (apartmá nabízí obě varianty), WC, fénem, županem, telefonem, připojením k internetu, LCD televizorem se satelitními programy, minibarem a trezorem. Pokoje jsou rozděleny do několika kategorií. Dle umístění pokoje v hotelu mají hosté výhled na lázeňskou promenádu, do atria či na Luisiny lázně a na pavilon Luisina pramene.

Některé pokoje kategorie Komfort disponují balkónem. Od úrovní Superior a Apartmá je balkon součástí pokoje. Apartmá a Prezidentské apartmá disponují dvěma LCD televizory umístěnými v obývacím pokoji a ložnici.

Recepce

14 hodin denně.

Gastronomie

Hotel disponuje kavárnou s venkovní terasou s výhledem na lázeňskou promenádu.

Okolí hotelu a Františkovy Lázně

Okolí je rovinaté. Vhodné pro pěší turistiku. Výborné podmínky pro cykloturistiku. Možnost zapůjčení kol nebo nordic walking holí. 7 km od města Cheb, nedaleko hranic s Německem. Přírodní rezervace: SOOS, Komorní hůrka.

Rezervovat ubytování v LÁZEŇSKÝ DŮM TŘI LILIE - Františkovy Lázně

Nejbližší ubytování ve Františkových Lázních a okolí

Ubytování Františkovy Lázně


Zajímavé weby: dárkové poukazy

Copyright © 2013 - 2022 Ber Ubytování.CZ All Rights Reserved. Obsah