HOTEL IMPERIAL - Karlovy Vary

  • 3. foto
  • 4. foto
  • 5. foto
  • 6. foto
  • 7. foto
  • 8. foto

Více o hotelu

Popis ubytování

Hotel Imperial nabízí svým hostům vysoký standard ubytovacích, lázeňských a dalších služeb. Nově zrekonstruované prostory hotelu uspokojí i tu nejnáročnější klientelu. Ne nadarmo získal hotel Imperial prestižní ocenění Czech Republic’s Leading Spa Resort. Neorenesanční budova hotelu Imperial poskytuje hostům luxusní ubytování ve stylově zařízených pokojích třídy *****. Celkem 205 pokojů a apartmá v hlavní hotelové budově poskytuje hostům maximální komfort. Hostům je k dispozici také dalších 14 pokojů v dependenci Villa Hofman ***, která je vzdálena jen 100 m od hlavní budovy, přičemž ostatní služby jsou poskytovány v hlavní hotelové budově a odpovídají tedy třídě *****.

Další předností hotelu Imperial je poskytování tradiční karlovarské lázeňské léčby doplněné o nejmodernější balneologické procedury, beauty služby a wellness programy. Souhra dlouholetých zkušeností a moderního přístupu přináší pacientům maximalizaci efektu lázeňského léčení. Dvě hotelové restaurace zaručují hostům jedinečné gastronomické zážitky v oblasti mezinárodní kuchyně. K příjemným chvílím stráveným u šálku výborné kávy je zve Café Vienna. Živou hudbu, bohatý výběr vín a míchaných nápojů nabízí Club Imperial. Koncertní sál, kinosál a několik menších salónků lze využít pro pořádání různých společenských akcí - od rodinných sešlostí přes bankety, konference, kongresy až po slavnostní plesy. Kompletní servis v oblasti kulturních akcí, exkurzí a výletů po Karlových Varech a jejich blízkém i vzdáleném okolí poskytuje hotelový Concierge servis ve spolupráci s cestovní agenturou Pentalog Tour. Bohatou nabídku sportovních aktivit skýtá Sportcentrum Imperial.

HOTEL IMPERIAL ubytování v hotelu

Jednolůžkový/dvoulůžkový *****) Komfortní pokoje typu Standard Room si můžete v hotelu Imperial rezervovat v jednolůžkové i dvoulůžkové variantě s možností přistýlky. Koupelna je vybavena vanou, umyvadlem, dále fénem a kosmetickým zrcátkem. Kromě WC zde najdete také bidet. V pokoji je vám k dispozici telefon s přímou volbou, televize s příjmem satelitních programů a možností volby placených programů a bezplatné připojení k internetu (WiFi). Pro drobné občerstvení slouží minibar. Své doklady, hotovost i cennosti můžete uschovat v trezoru. Během pobytu jsou vám k dispozici základní hygienické potřeby, hotelové ručníky a osušky, župan a pantofle. Hosté ubytovaní ve Standard Room se stravují v Restaurantu Prague. Superior Room (*****) Ubytujete-li se v Superior Room můžete si na přivítanou připít připravenou minerální vodou. Pokoj je rozdělen na obývací a spací část. Kromě 2 lůžek můžete využít i přistýlku. V pokoji najdete mimo televize s příjmem satelitních programů a možností volby placených programů a telefonu s přímou volbou také minibar, trezor a bezplatnou přípojku k internetu. Koupelna je vybavena umyvadlem, vanou, kosmetickým zrcátkem a fénem. K WC náleží bidet. Během pobytu jsou vám k dispozici základní hygienické potřeby, hotelové ručníky a osušky, župan a pantofle. Hosté ubytovaní v Superior Room se stravují v Restaurantu Prague. Suite (*****) Suite je prostorné apartmá s oddělenou obývací částí a ložnicí. K dispozici jsou nejen 2 lůžka, ale také přistýlka. Pokoj je dále vybaven televizí s příjmem satelitních programů a možností volby dalších placených programů, telefonem s přímou volbou, bezplatnou přípojkou k internetu, minibarem a trezorem. Koupelna je zařízena vanou, 2 umyvadly, kosmetickým zrcátkem a fénem. K WC náleží bidet. Při příjezdu je pro vás na uvítanou připravena láhev vína a minerální vody. Během pobytu jsou vám k dispozici základní hygienické potřeby, hotelové ručníky a osušky, župan a pantofle. Hosté ubytovaní v Suite se stravují v Restaurantu Paris.

Recepce

24 hodin denně

Gastronomie

Světová gastronomie doma v restauracích hotelu Imperial „Prague, Paris, Vienna... “ Ať už budete při svém pobytu docházet na jídlo do Restaurantu Prague, nebo Paris, můžete si být jisti, že se vám dostane prvotřídního gastronomického servisu. Kvality místních kuchařů byly oceněny na několika mezinárodních kulinářských soutěžích. Ochotný a kvalifikovaný personál se vás samozřejmě ujme i v Café Vienna, či Clubu Imperial. Restaurant Prague Stravování v Restaurantu Prague probíhá formou nabídkových stolů a pultů. Nekuřácká restaurace nabízí kromě výtečného menu ještě další „lahůdku“. Naskýtá se vám tu prvotřídní podívaná ve formě „OPEN KITCHEN“ - otevřené kuchyně. Příprava jídla se odehrává přímo před zraky hostů. Restaurant Paris Restaurace ve francouzském stylu nabízí snídaně, obědy i večeře formou nabídkového pultu a stolů. V rámci celodenního pitného režimu se tu podává džus, voda a čaj. Pokud k dobrému jídlu preferujete sklenku kvalitního vína, nabídne vám obsluha výběr z českých i zahraničních vín. Café Vienna Může se zdát, že se v Café Vienna zastavil čas. Stylový interiér věrohodně napodobuje vzhled původní kavárny z roku 1912. Kromě bohaté nabídky kávy a kvalitních čajů si tu pochutnáte na prvotřídních moučnících. Živá hudba zpříjemňuje už tak vlídnou atmosféru. Ke kavárně náleží letní terasa. Součástí Café Vienna je domácí cukrárna. Sladké speciality našeho mistra cukráře potěší chuťové buňky všech milovníků dezertů. Club Imperial Příjemný večerní klub je zařízen v anglickém stylu. Kromě lákavého menu nabízí bohatý výběr vín a míchaných nápojů. Živá hudba a taneční parket přímo vybízí hosty k tanci. Pravidelně se tu pořádají jazzové a tématické večery. Přijďte se pobavit!

Rezervovat ubytování v HOTEL IMPERIAL - Karlovy Vary

Nejbližší ubytování v Karlových Varech a okolí

Ubytování Karlovy Vary

 


Zajímavé weby: dárkové poukazy

Copyright © 2013 - 2024 Ber Ubytování.CZ All Rights Reserved. Obsah