PENZION A RESTAURACE U TESAŘŮ NOVÉ SYROVICE

  • 3. foto
  • 4. foto
  • 5. foto
  • 6. foto
  • 7. foto
  • 8. foto

Více o pensionu

Popis ubytování

Penzion se nachází v klidném venkovské prostředí cca 4 km od města Moravské Budějovice.

Příjemné prostředí pro využítí cyklostezek nebo návštěvy Vranovské přehrady, Bítova nebo historického města Znojma.

Nabízíme úschovnu kol a krytý vyhřívaný bazén.

Penzion byl v roce 2012 celý zrekonstruován. Nabízíme Vám nově vybavené pokoje se sociálním zařízení v 1lůžkovém, 2 lůžkovém pokoji s možností přistýlky, 3 lůžkovém pokoji, 4lůžkovém a 5lůžkovém pokoji. Vybavení - televizor, wifi, trezor, lednice. Dále nabízíme úschovnu kol. Můžete vyzkoušet i vyhřívaný krytý bazén.

PENZION A RESTAURACE U TESAŘŮ NOVÉ SYROVICE ubytování v pensionu

Každý pokoj má své sociální zařízení. Vše je nově zrekonstruované a vybavené. Pokoje jsou vybaveny televizorem, wifi, lednicí, trezorem.

Recepce

Pondělí - Čtvrtek 10:00 - 21:30, Pátek - Sobota 10:00 - 24:00, Neděle 10:00 - 21:30. Recepce se nachází přímo v restauraci.

Gastronomie

Vlastní restaurace. Nabízíme celodenní stravování = snídaně, obědy, večeře. Můžete si vybrat z denního menu od Pondělí až do Neděle nebo ze stálého jídelního lístku. Aktuální menu a stálý jídelní lístek najdete na našich webových stránkách

Okolí pensionu a Nové Syrovice

Okolní příroda je velmi malebná, nejlepší je využít cyklistiku nebo pěší tůru. Z Nových Syrovic je to cca 15 km na Bítov (rekreační oblast) nebo na Vranovskou přehradu. V létě můžete využít letní koupaliště v Moravských Budějovicích = cca 5 km. Navštívit různé památky v okolí nebo si zajet do historického města Znojma = cca 25 km, které leží u hranic s Rakouskem.

Rezervovat ubytování v PENZION A RESTAURACE U TESAŘŮ NOVÉ SYROVICE

Nejbližší ubytování v Nových Syrovicích a okolí

 


Zajímavé weby: dárkové poukazy

Copyright © 2013 - 2021 Ber Ubytování.CZ All Rights Reserved. Obsah